חזן לנתניהו: פטר את שר הביטחון יעלון

שעות לאחר פרסום דבריו החריפים של יעלון נגד ח"כ חזן, החליט צעיר חברי הכנסת של הליכוד להשיב אש: "יעלון אינו מייצג בדרכו הרופסת את מדיניות הביטחון של תנועת הליכוד ושל הימין במדינת ישראל". חזן קרא לנתניהו להחליף את שר הביחטון, שמנהיג "מדיניות רופסת"

הקרב נמשך. יעלון וחזן (פלאש 90 אוהד צויגנברג, הדס פרוש)

מס' 30 בליכוד ממשיך לתקוף - ומכוון לעבר כסאו של שר הביטחון: ח"כ אורן חזן שלח הערב (רביעי) מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו ודרש ממנו לפטר את שר הביטחון משה (בוגי) יעלון. "אני פונה אליך להעביר את שר הביטחון משה בוגי יעלון מתפקידו. אני משרתם של אזרחי מדינת ישראל ושליחם של המתיישבים ואני פועל מתוך אחריות לביטחונם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כנציג ההתיישבות, כחבר כנסת מטעם הליכוד וחבר ועדת חוץ וביטחון הנאבק יום ולילה למען ביטחון המתיישבים ועם ישראל, איני יכול לשתוק עוד" כתב חזן - שעות לאחר הפרסום על המתקפה של יעלון כלפיו. "שר הביטחון משה בוגי יעלון מפקיר את ביטחון המתיישבים. היום, לצערי, לאחר תקופה ארוכה בה אני שומר על איפוק רב, הגיעו הדברים לרמה האישית".

לדברי חזן, "שר הביטחון איבד את העשתונות ובמקום להתמודד עניינית עם בעיות הביטחון הקשות שהעלתי בפניו והוא נכשל בטיפול בהן, ובמקום לחסל את הטרור, הוא החליט לבחור בפתרון הקל 'להרוג את השליח'. איבדתי את האמון בשר הביטחון של מדינת ישראל". הח"כ, שהודח זמנית מניהול הישיבות בעקבות תחקיר חדשות 2 אודותיו, פירט את הסיבות: הפקרת ביטחון הנוסעים בתחבורה הציבורית ביהודה ושומרון, הריסת מבנים, הקשחת מנהלי הפתיחה באש ו"רפיסות מול אינתיפאדה".

"במדינת ישראל מתבצעים בממוצע שלושה פיגועים ביום, ובמקום להתעסק בהם, מתעסק שר הביטחון בהישרדות אישית ובשמירה על כיסא השר, תוך הפקרת אזרחי מדינת ישראל", סיכם חזן. "הוא אינו מייצג בדרכו הרופסת את מדיניות הביטחון של תנועת הליכוד ושל הימין במדינת ישראל. 'המלך הוא עירום' - דמנו אינו הפקר".