יעלון לאנשיו: "אורן חזן מבזה את תנועת הליכוד"

שר הביטחון ביטל את השתתפותו באירוע שבו היה אמור ח"כ אורן חזן לשאת דברים. "לא מוכן להשתתף בנשף המסכות הזה", אמר יעלון למקורביו, "הגיע הזמן לומר את מה שרוב האנשים חושבים". חזן בתגובה: "יעלון משקר, הוא אמר 'או אורן או אני' והם לא הסכימו לגרש אותי"

יעלון נגד חזן, ארכיון (חדשות 2)

קרבות מבית בתוך הליכוד: שר הביטחון משה (בוגי) יעלון ביטל את השתתפותו באירוע הרמת כוסית של הליכוד לאחר שהתברר לו שגם חבר הכנסת אורן חזן ממפלגתו מתוכנן להגיע למקום ואף לשאת דברים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר באירוע שהתקיים אתמול בביתו של ח"כ דוד ביטן, זמן קצר לאחר שהמשטרה הודיעה כי היא ממליצה להעמיד לדין את הח"כ הצעיר, בחשד לעבירות של תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה, שבוצעו לכאורה עוד לפני שנבחר לכנסת.

זמן קצר לפני האירוע נודע לשר הביטחון יעלון שחזן הוזמן למקום ואף מתוכנן לנאום בו. יעלון אמר לאנשיו בתגובה: "אני לא מוכן להשתתף בנשף המסיכות הזה". חזן השתתף לבסוף באירוע ודיבר, יעלון החליט להימנע מלהגיע למקום.

עוד הוסיף שר הביטחון בפני מקורביו כי "אורן חזן מבזה את תנועת הליכוד ואת ערכיה. אני מקבל לא מעט פניות מחברי ליכוד שלא יכולים לסבול את המצב הזה, והגיע הזמן לומר בקול רם את מה שהרוב חושבים".

חזן: "יעלון משקר, צר לי עליו"

בריאיון לתכנית "שש עם עודד בן עמי" הגיב חזן לדברים והאשים חזרה את יעלון: "שר הביטחון משקר - צר לי על כך, אני מכבד את האיש, אבל הוא משקר. הוא הגיע להרמת הכוסית ואמר שהוא לא מוכן שאני אנאם, הוא אמר: או אורן או אני. הם לא הסכימו לגרש אותי, אז הוא הלך הביתה. אנשי הליכוד בחרו בי וזה יפה". חזן הוסיף כי "המלך הוא עירום – שר הביטחון מפקיר את ביטחון ישראל, הוא הורס גבעה אחר גבעה".

חזן הדגיש את המאבק שלו נגד יעלון בכל הקשור להריסת מבנים ביהודה ושומרון, בהם האתר "עוז וגאון" להנצחת הנערים שנחטפו ונרצחו: "הוא התקפל שוב, העמדתי אותו על מקומו גם בעניין עוז וגאון. אני אוהב אותו, אבל הוא צריך לזכור שהוא שר הביטחון של מדינת ישראל, ולא של הכיסא. כואב לי עליו וצר לי עליו".

הביקורת מבית נגד חזן מגיעה בעקבות ההסתבכות האחרונה שלו וגם לאחר התחקיר בחדשות 2 שבו נחשפו מעלליו לכאורה בעת שעבד בבורגס שבבולגריה. למרות שהכחיש את הטענות שעלו נגדו, העלה התחקיר התנהגות בעייתית של הח"כ בבית הקזינו שאותו ניהל.