השר ישראל כץ עבר קיצור קיבה

שר התחבורה והמודיעין נכנס לניתוח קיצור קיבה בבית החולים איכילוב, שעות לאחר סגירת גשר מעריב וההתקדמות בעבודות הרכבת הקלה. הניתוח עבר בהצלחה והשר מתאושש בבית החולים, שם ציינו בהומור כי "לא רק זמני הנסיעה בתל אביב יתקצרו"

השר כץ בגזרה הקודמת (FLASH 90 , מארק ישראל סאלם)

רק בריאות לשר התחבורה והמודיעין: השר ישראל כץ, שרק אתמול עוד פיקד על העבודות בגשר מעריב, עבר הבוקר (שישי) ניתוח לקיצור קיבה. ההליך שעבר השר בבית החולים איכילוב בתל אביב הסתיים בהצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השר כץ מתאושש כעת בבית החולים, ובמסדרונות בית החולים התבדחו שקיצור הקיבה של השר כץ נעשה במקביל לעבודות על קיצור זמני הנסיעה בתל אביב.

לאחר שיתאושש ויחזור לעבודה, צפויה לו עבודה רבה בכל הקשור לשינויי התחבורה בתל אביב. כשישוב לכנסת, הוא גם יוכל להתייעץ עם ח"כ שי פירון מיש עתיד, שעבר בכנסת הקודמת הליך דומה וחזר במהרה לתפקידו כשר - אך בגזרה אחרת.

יוכל לייעץ. פירון בלוק החדש (הדס פארוש, פלאש 90)

אתמול, שעות לפני הניתוח, בירך כץ על העבודות בתל אביב וסגירת צומת וגשר מעריב. "בדומה לתחילת העבודות על תחנת אלנבי, אנו נערכים גם הפעם בצורה רצינית ויסודית", אמר. "למרות המורכבות בבניית תחנת קרליבך, שתשרת בעתיד גם את הנוסעים של הקו הירוק, הנחיתי את חברת נת"ע לנקוט בכל האמצעים הדרושים כדי לצמצם את הפגיעה בזרימת התנועה באזור, גם אם יידרשו שינויים נוספים בהסדרי התנועה במהלך התקופה".