"הקהילה הגאה שולטת בתקשורת"

ח"כ בצלאל סמוטריץ מהבית היהודי ממשיך לתקוף את קהילת הלהט"ב ומאשים כי העובדה שרבים מחבריה הם עורכים בתקשורת מקנה לה אהדה. "הם קובעים לכולנו מה אנחנו צריכים לחשוב ולומר", אמר. "אני משוכנע ש-95% מהאזרחים בישראל היו רוצים שהילדים שלהם יקימו משפחות נורמליות"

ח"כ בצלאל סמוטריץ מהבית היהודי שוב יוצא נגד הקהילה הגאה ובריאיון לרדיו גלי ישראל האשים כי הלהט"בים זוכים לאהדה כי הם שולטים בתקשורת: "הם קובעים לכולנו מה אנחנו צריכים לחשוב ולומר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הרבה שנים שאלתי את עצמי 'איך יכול להיות שפתאום כולם...' מה, כולם הלכו לאיבוד, הרי אני משוכנע ש-95 אחוז מהאזרחים במדינת ישראל מאוד היו רוצים שהילדים שלהם יקימו משפחות לתפארת ויולידו להם נכדים", אמר סמוטריץ. "אדם בריא, אדם נורמלי, זה מה שהוא רוצה".

בתכנית שהגישו יפעת ארליך וחיים לוינסון, שאל לוינסון את סמוטריץ האם בגלל שעורכים בתקשורת הם להט"בים אז יש אווירה שתומכת בקהילה הגאה וחבר הכנסת השיב לו: "אני משוכנע שזה תורם תרומה אדירה. האנשים האלה מחזיקים כח אדיר ביכולת עיצוב התודעה שלנו כחברה. כשאתה לוקח היום את הרשימה, זה עשרות רבות של גורמים הכי דומיננטיים. אז באופן טבעי דעה כמו שלי הם לא יוכלו לשמוע".

כשנשאל האם יחזור על הביטוי "מצעד התועבה" שבו נטען כי השתמש כדי לכנות את מצעד הגאווה בירושלים אמר: "הביטוי הזה זה לא ביטוי שאני אמרתי".