כחלון בבית הנשיא: "אין מקום להתקפות נגד הנשיא"

שר האוצר משה כחלון הגיע לבית הנשיא בירושלים יחד עם חברי סיעתו בכדי להביע את תמיכתו לאור ההסתה נגד ריבלין ברשת. "אף אחד לא צריך לספר לנו על הערכים שלך ואהבת האדם שלך", אמר כחלון לנשיא

נשיא המדינה קיבל הערב (ראשון) בביתו את סיעת כולנו ובראשה שר האוצר משה כחלון. הסיעה ביקשה לחזק את ידי הנשיא נוכח ההסתה נגדו ברשת. כחלון אמר לנשיא: "אין מקום בחברה שלנו להתקפות שכאלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסיעה, ובה השרים אבי גבאי ויואב גלנט וחברות הכנסת יפעת שאשא-ביטון ורחל עזריה, ביקשה להביע תמיכה בנשיא לאור המתקפה נגדו במהלך הימים האחרונים - שמתרחשת בעיקר ברשתות החברתיות. המתקפה נגד הנשיא החלה לאחר שריבלין פרסם גינוי בעקבות פשע השנאה בכפר דומא.

"אף אחד לא צריך לספר לנו על הערכים שלך ואהבת האדם שלך", אמר כחלון לריבלין במהלך המפגש. "אתה לא צריך אותנו, אתה יכול להסתדר גם בלעדינו. אנחנו צריכים את זה יותר ממך. סיעת כולנו כולה מאחוריך".

ריבלין: "אני עוכר ישראל? זה קצת מעליב"

הנשיא הודה לחברי הסיעה ואמר כי חשוב לו להבהיר כי במרכז העיסוק צריך לעמוד המאבק על דמותה של המדינה והחברה בישראל ולא הוא או אמירה כזו או אחרת מצדו.

בריאיון שהעניק לרינה מצליח באולפן שישי התייחס הנשיא ריבלין להסתה נגדו. "לבוא ולומר עליי שאני עוכר ישראל, שאני שונא ישראל, זה קצת מעליב", אמר ריבלין. "מנהיגינו מרשים להתיר את הרסן".