ישי לפעיליו: ניצחנו, וקשה לנו כרגע לשלם את שכרכם

אחרי שהפסיד בבחירות לכנסת, שיגר יו"ר יחד אלי ישי מכתב תודה לפעילי המפלגה ובו הוא דווקא מסביר למה ניצח. בנוסף ציין כי התנועה נמצאת במצוקה כלכלית אחרי קמפיין הבחירות, ושכרם ישולם מאוחר מהצפוי

הודה לתומכים. ישי (שמוליק סופר)

יו"ר יחד אלי ישי שיגר הערב (שני) מכתב אל פעילי מפלגתו לאחר ההפסד בבחירות לכנסת, בו הוא מודה להם על תמיכתם, אך גם מתריע מפני המצוקה הכלכלית אליה נקלעה התנועה. "התוצאה השאירה אותנו עם חוב גדול מאוד אשר מקשה עלינו לעת עתה לשלם מיידית את המשכורות", כתב ישי לפעילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אנו ממשיכים לפעול בכל הכוח לכסות את הגירעון על מנת שנוכל לעמוד בהתחייבות כלפיכם", הוסיף יו"ר יחד. "אנו מתנצלים על העיכוב ועושים כל אשר לאל ידינו לעמוד בהתחייבות. כמובן שנעדכן אתכם בהתפתחויות".

לדברי ישי, על אף החובות בכוונתו לפעול למען סיוע לתומכיו באמצעים אחרים. "אנחנו נשמור על קשר עמכם ועם הבוחרים ונקים בכל עיר שיעורי תורה, נקרב הלבבות, נקשיב ונסייע לחלשים ונוכיח שלאחדות יש כח, הן מתוך הכנסת והן מחוצה לה".

ניצחנו

במכתב אל מנהלי האזורים, ראשי המטות ופעילי השטח של מפלגתו התייחס ישי לתבוסה של מפלגתו שלא עברה את אחוז החסימה. "אני מכיר את התחושה - לאחר עבודה כה מאומצת וקשה - ואז לגלות שגנבו לנו את הבחירות", כתב. "האמנו יחד בדרך, ברעיון, במפלגה שתשנה את המציאות, בחלום. ואני מבטיח לכם שבס"ד הוא עוד יתגשם. אבל למרות כל זאת עלינו לדעת יקיריי, ניצחנו!"

וישי גם הסביר מדוע, לדעתו, הם ניצחו. "ניצחנו כי 125 אלף איש סברו שיש דרך אחרת, ועוד אלפים ורבבות שרצו - אבל מנעו בעדם", כתב. "ניצחנו באחדות היסטורית בין המגזר החרדי לציבור הדתי-לאומי. ניצחנו בכך שפרצנו את הגדרות ואיחדנו תחת מפלגה דתית אחת קהלים רחבים - ספרדים ואשכנזים, דתיים וחילונים. ניצחנו, כי אנחנו כאן כדי להישאר".

וישי גם סימן את היעד הבא. "נקים מערך של פניות הציבור כך שנגיע לבחירות לעיריות חזקים ומאוחדים יותר", כתב.