פרסום ראשון: נתניהו עבר הליכים רפואיים בחשאי, הגיע ברכבי הסוואה

לחדשות 2 נודע כי ראש הממשלה עבר באחרונה שני הליכים רפואיים תחת הרדמה מקומית וטשטוש. באחת הפעמים הוא הוכנס באמצעות במכונית של חברת הדברה, כשמאבטחיו מחופשים למדבירים. רופאו האישי: ההליכים נעשו כשהיה עירני לחלוטין, נמסר דיווח לציבור

בחשאי: נתניהו עבר הליכים רפואיים (קובי גדעון / לע"מ)

בחודשים האחרונים הגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו באישון לילה לבית החולים מעייני הישועה במרכז הארץ למטרת הליך רפואי קצר. כך נודע לחדשות 2. אחת הפעמים הייתה לפני הבחירות והאחרת - סמוך מאוד להרכבת הממשלה. הגעתו של נתניהו אל המוסד הרפואי התנהלה כמבצע חשאי - כולל רכבי הסוואה ותלבושות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באחת הפעמים הובהל ראש הממשלה לבית החולים כשהוא מוברח באמצע הלילה ברכב שהוסווה למכונית להובלת פיתות. בפעם השנייה הוא הוכנס למכונית של חברת הדברה כשמאבטחיו מחופשים למדבירים.

למרות דיווח שההליך בוצע בטשטוש, ד"ר ברקוביץ', רופאו האישי של נתניהו, טוען כי לא היה כל טשטוש וכי ההליך בוצע כשנתניהו מצוי במצב של בערנות מלאה.

עוד הוסיף ד"ר ברקוביץ' כי פרטים על ההליכים הרפואיים נמסרו לפני כחודש במסגרת דיווח שנתי לציבור. לדבריו, כמקובל גם נערכה לנתניהו בדיקה של בלוטת הערמונית ולא נמצאו כל ממצאים שאינם אופייניים לגברים בגילו.

ההליך שעבר נתניהו נקרא "שיטת גת-גורן" ובוצע על ידי ד"ר יגאל גת וד"ר מנחם גורן, רופאים בעלי שם עולמי בתחום טיפולי הערמונית המוגדלת.