אחרי שתקפה אותו: רגב מפרגנת לגפן

שבוע לאחר שדחתה את הביקורת שמתח עליה רק משום שלא שירת בצבא, מתפנה מירי רגב לחזק את ידיו של הזמר אביב גפן על תרומתו באיתור פדופילים ברשת. "אנחנו כהורים ובטח כאנשי ציבור חייבים לבנות מערכת חוקים שתסדיר את הכללים בעולם הווירטואלי", כתבה רגב בעמוד הפייסבוק שלה בצירוף קישור לסרטון של גפן בנושא

אחידים בחזית נגד פדופילים. רגב וגפן (חדשות 2)

לאחר שבשבוע שעבר תקפה בחריפות את אביב גפן על רקע מחאת האמנים נגדה, חלקה הערב (רביעי) שרת התרבות והספורט מירי רגב שבחים לזמר על התגייסותו נגד פדופילים ברשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בפוסט שהעלתה בעמוד הפייסבוק שלה ביקשה רגב לחזק את המסר שהעביר גפן בסרטון שבו הוא משתתף, הממחיש את הסכנות הנשקפות לקטינים בנבכי הרשת.

"עולם חדש המכנים אותו העולם הווירטואלי", כתבה. "עולם מלא סכנות, עולם ללא גבולות, עולם ללא חוקים, החלשים בחברה מוחלשים שם עוד יותר. הילדים שלנו, ילדי העולם כולו, חשופים להטרדות, דיבה, פיתוי ואלימות. אנחנו כהורים ובטח כאנשי ציבור חייבים לבנות מערכת חוקים שתסדיר את הכללים בעולם הווירטואלי שתושביו הם עדיין בשר ודם".

הפוסט של רגב (פייסבוק)

את הדברים חתמה רגב בקישור לסרטון המדובר של הזמר, שאותו גינתה רק בשבוע שעבר לאחר שהצטרף למחאת האמנים נגדה. "הוא בכלל לא שירת בצבא, מה יש לו להגיד?", תקפה רגב את גפן בתגובה לחתימתו על עצומת האמנים. בתגובה אמר הזמר: "אני מאחל לשרת התרבות קדנציה מוצלחת יותר ומתלהמת פחות מאיך שהיא התחילה, ושתשכיל להילחם למען האמנים ולא נגדם".