אביב גפן על תקיפת אביו: "קל לפגוע באדם, קשה לפגוע ברעיון"

לאחר שאתמול הותקף הסופר יהונתן גפן בפתח ביתו, ככל הנראה על רקע דעותיו הפוליטיות, בנו, הזמר אביב גפן, הגיב לראשונה לתקרית החמורה ועדכן כי מצבו של אביו טוב. "תודה על כל הדאגה, אבא מרגיש מצוין", צייץ גפן בחשבון הטוויטר שלו

"תודה על הדאגה". גפן (אביר סולטן /Flash 90)

אתמול הותקף הסופר והמשורר יהונתן גפן על ידי אלמוני בביתו במושב באזור נתניה. היום (שבת) הגיב לתקרית בנו, הזמר אביב גפן, והודיע כי מצבו של אביו תקין. "קל לפגוע באדם, קשה לפגוע ברעיון", צייץ גפן הבן בחשבון הטוויטר שלו. הזמר הוסיף: "תודה על כל הדאגה, אבא מרגיש מצוין. שבת שקטה לכולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת המשטרה עולה כי התוקף האלמוני צלצל בדלתו של יהונתן גפן, וכשפתח את הדלת - הוכה על ידי האיש, שצעק לעברו "שמאלני, בוגד, רוצח".

גפן עדכן בטוויטר

מקורביו של גפן הוסיפו כי "כשהוא פתח את הדלת הוא קיבל אגרוף וקללות". גפן, שלא נזקק לטיפול רפואי, הזעיק את המשטרה: "פיזית הוא בסדר אבל הוא בטראומה". לפני שנמלט האלמוני מהזירה הוא גם השליך ביצים אל תוך ביתו של גפן.

נסיבות המקרה נבדקות על ידי המשטרה, ולדברי מקורביו "השוטרים מתייחסים לזה מאוד ברצינות"‎. מהמשטרה נמסר כי אחד מבני המשפחה שנכחו באירוע הזעיק את שוטרי תחנת שדות שהגיעו למקום ופתחו בחקירת האירוע. מבדיקה ראשונית עולה כי לגפן לא הייתה היכרות מוקדמת עם התוקף.

הותקף בביתו. יהונתן גפן

השבוע, במהלך הופעה, התייחס גפן לתוצאות הבחירות ואמר לקהל: "בחרו בגזען, אל תבכו כשהילדים שלכם ימותו במבצע המטופש הבא שאולי יקראו לו תות עשן. בחרתם במנהיג שמבטיח לנו מוות. פחד ולא תקווה".