הח"כים במסר לציבור: "אנחנו לא כאלה נוראיים"

בעקבות הפרשיות האחרונות שחוללו סערה במסדרונות הכנסת החדשה, יזמו מספר חברי כנסת צעירים מכל קצוות הקשת הפוליטית הפקת סרטון הסברה בו הם אומרים לציבור הבוחרים: "רצינו להראות לכם שלא הכל מופע אימים כמו שאתם רואים בחדשות". בסרטון הם מספרים ממי ספגו השראה בדרך לכנסת - ושיש על מי לסמוך

"רצינו להזכיר שיש אנשים טובים בכנסת": במילים הללו מסתיים סרטון הסברה חריג למדי שהפיקו מספר חברי כנסת צעירים בימים האחרונים, בעקבות הפרשיות השונות שעלו לכותרות וערערו את אמון הציבור ב-120 הנבחרים - אמון שגם כך מוטל בספק גם בימים כתיקונם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

את הפקת הסרטון שעונה לשם "השראה בכנסת" יזם ח"כ רועי פולקמן (כולנו), שרתם למשימה ח"כים צעירים נוספים מסיעות הבית שסיפרו למצלמה על ח"כים לשעבר שמהם ספגו השראה בדרך למשכן - בהם נשיא המדינה ראובן ריבלין וראש הממשלה לשעבר מנחם בגין.

לח"כים המצולמים היה חשוב להבהיר לצופים כי יש לבוחרים על מי לסמוך, בניגוד, אולי, למה שחשבו: "היי, רצינו להראות לכם שלא הכל מופע אימים כמו שרואים בחדשות, יש פה אנשים טובים ומלאים במוטיבציה שבאים לשפר", נכתב בסרטון.

״כשנכנסתי לתפקיד, אחת המטרות שראיתי לנגד עיני היא חיזוק הקשר ואמון הציבור", הסביר ח"כ פולקמן. "אני שומע ורואה את הביקורת על חברי הכנסת ויודע שיש פה חברים רבים במשכן שבאו לעשות ולשרת את הציבור, קל להציף את הרע ואכן חובה עלינו כחברה לדון בו ולנסות למגר אותו אך בואו לא נשכח שיש גם הרבה טוב. הפקתי את הסרטון הזה כהודעה מאתנו חברי הכנסת הצעירים : אנחנו פה למטרת שליחות עבור הציבור ולטובת הציבור ובסופו של יום, נבחן על היושרה ועל העשייה של כל אחד מאיתנו״.