יעלון נגד הקמפיין של שולה זקן: "מישהו כאן השתגע"

בסטטוס שפרסם ברשתות החברתיות, הביע שר הביטחון את מחאתו על הקמפיין הפרסומי בכיכובה של שולה זקן. "היא עבריינית מורשעת שהופכת גיבורת תרבות", כתב יעלון על עדת המדינה שהשתחררה לאחרונה מהכלא. "אין גבול לציניות"

יעלון וזקן, ארכיון (חדשות 2)

חודשים ספורים לאחר שהשתחררה מהכלא תהפוך שולה זקן, מי שהייתה ראש לשכתו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט, לכוכבת קמפיין פרסומי לחברת רהיטים. הידיעה על הקריירה החדשה של זקן, שריצתה עונש מאסר לאחר שהורשעה בקבלת שוחד בפרשת הולילנד, גרמה לרבים להרים גבה - בהם גם שר הביטחון משה (בוגי) יעלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסטטוס נוקב שפרסם ברשתות החברתיות הביע יעלון את מחאתו על הכוונה להפוך את זקן לפרזנטורית, לאחר שהורשעה בשורה של עבירות חמורות. "אין גבול לציניות", כתב שר הביטחון. "קראתי ששולה זקן, עבריינית מורשעת שהייתה חלק משיטה מושחתת, הופכת גיבורת תרבות ותככב בקמפיין פרסומי לצעירים. מישהו כאן השתגע".

מותח ביקורת, יעלון (טוויטר)

אמש פורסם לראשונה כי זקן תככב בקמפיין פרסומי חדש, חצי שנה בלבד לאחר שחרורה מהכלא. מדובר בסדרת פרסומות הומוריסטיות, שצפויות להתייחס במרומז להסתבכותה עם רשויות החוק. יחד עם זקן, שהייתה יד ימינו של אולמרט והפכה לעדת מדינה נגדו, צפויים לשחק שני שחקנים נוספים בתפקיד חוקרי משטרה.

הקמפיין לרשת הרהיטים Urban צפוי לעסוק במצבה הכלכלי של זקן ומערכת היחסים עם בנה שעובר, לכאורה, לדירה חדשה וצריך לרהט אותה. במהלך הפרסומת שכבר מעוררת הדים רבים ברשת, זקן מתגייסת לעזרתו של בנה תוך שהיא "חושפת" את מקורות המימון שלה. אתמול היא סירבה להתייחס לקריירה החדשה ורק אמרה כי היא "מתרגשת" לקראתה.