שרון גל למגישה: "עוכרת ישראל"

במהלך ריאיון שקיים חבר הכנסת הטרי לתכנית "אולפן פתוח" בערוץ הכנסת התלהטו הרוחות וגל הטיח האשמות קשות במראיינת. "תפסיקי עם הצביעות", אמר לה, "את עיתונאית ישראלית ויהודייה, תתנהגי בהתאם". בהמשך קם ממקומו ויצא מהאולפן, תוך שהוא מטיח האשמות במגישה אורית לביא נשיאל

איבוד עשתונות או תרגיל מכוון? חבר הכנסת הטרי שרון גל (ישראל ביתנו) נטש היום (שלישי) ריאיון בתכנית "אולפן פתוח" בערוץ הכנסת וכינה את המגישה, אורית לביא נשיאל - "עוכרת ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הריאיון התייחס גל לחברת הכנסת חנין זועבי (הרשימה המשותפת) וטען כי השתתפה ב"משט טרור". כשנשיאל העלתה הסתייגות לטענה, אמר לה גל: "את הדוברת שלה? תהיי קצת ציונית. את חיה פה, תפסיקי עם הצביעות שלך".

"את עיתונאית ישראלית, את יהודייה, תתנהגי בהתאם", הוסיף גל. "אם את מזמינה אותי כדי לתקוף אותי אז תודה רבה, אני משאיר לך את הבמה ותביאי לפה את כל החברים שלך", אמר ולאחר מכן קם ויצא מהאולפן.

לפני כשלושה שבועות הורחק גל ממליאת הכנסת במהומה שפרצה במהלך הקראת עדויות של ארגון "שוברים שתיקה" על ידי חברי הכנסת של מרצ. "בושה וחרפה להקריא כאלה דברים", קרא גל, "חצופים, משתפי פעולה עם האויב, בוגדים". יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין קרא אותו לסדר שלוש פעמים ולאחר מכן הוא הורחק מהאולם.