‫חזן - סגן היו"ר וחבר ב-5 ועדות‬

לאחר שהרגיש כי הליכוד זילזל בדרישותיו, ואיים שלא יצביע לצד הקואליציה, זכה ח"כ הטרי בתפקידים קריטיים. בכנסת הקרובה הוא יכהן כחבר בחמש וועדות שונות ביניהן חוץ וביטחון ווועדת הכספים וסגן יו"ר הכנסת

הלחץ שהפעיל מספר 30 בליכוד, ח"כ אורן חזן עבד: במהלך דיון בוועדה המסדרת של הכנסת הוחלט למנותו לתפקיד סגן יו"ר הכנסת ולשבץ אותו בחמש מהוועדות החשובות בבית המחוקקים: ועדת החוץ והביטחון, ועדת הכספים, ועדת הכנסת, הוועדה לביקורת המדינה וכן ועדת הרפורמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חזן זכה בתפקידים החשובים לאחר הלחץ שהפעיל בו איים שלא יצביע לצד הצבעות הקואליציה. מכיוון שבליכוד שיבצו אותו רק כחבר בוועדה לביקורת המדינה, זעם חזן על היחס המזלזל כלפיו והעביר את המסר לקואליציה. 

אתמול פורסם כי על רקע סבב המינויים הצפוי במהלך השבוע בליכוד במהלכו ימונו חברי כנסת מהמפלגה לתפקידי סגני שרים, ראשי ועדות וחברים בוועדות הכנסת - דורש הח"כ המוצב במקום האחרון ברשימת המפלגה לכנסת, ח"כ אורן חזן, להתמנות לתפקיד סגן שר החוץ.

בסביבתו של חבר הכנסת אומרים כי הוא ציפה לכהן בתפקיד ברוטציה עם סגנית שר החוץ המכהנת ח"כ ציפי חוטובלי. מקורביו של חזן מוסיפים כי הוא מבקש לכהן בתפקיד לאחר שהקפיד שלא לסחוט את ראש הממשלה ולא לבוא אליו בדרישות - וכי הוא חש שנותר מאחור, בזמן שכמעט כל חברי הליכוד קיבלו או יקבלו תפקידים בכנסת.