מקורביו של ח"כ חזן: הוא דורש להיות סגן שר החוץ ברוטציה

סאגת איוש התפקידים והמינויים בממשלה ה-34 לא נגמרת: לקראת שיבוצי חברי הליכוד לתפקידי סגני שרים וחברי ועדות בכנסת, דורש ח"כ אורן חזן, המוצב במקום האחרון ברשימה, להתמנות לתפקיד סגן שר החוץ ברוטציה - כך לדברי מקורביו. "בתפקיד הזה ח"כ חזן יוכל למצות את יכולותיו", מסרו

מכוון למשרד החוץ. חזן (חדשות 2)

פרסום ראשון: על רקע סבב המינויים הצפוי במהלך השבוע בליכוד במהלכו ימונו חברי כנסת מהמפלגה לתפקידי סגני שרים, ראשי ועדות וחברים בוועדות הכנסת - דורש הח"כ המוצב במקום האחרון ברשימת המפלגה לכנסת, ח"כ אורן חזן, להתמנות לתפקיד סגן שר החוץ - כך מבהירים היום (ראשון) מקורביו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בסביבתו של חבר הכנסת אומרים כי הוא מצפה לכהן בתפקיד ברוטציה עם סגנית שר החוץ המכהנת ח"כ ציפי חוטובלי. מקורביו של חזן מוסיפים כי הוא מבקש לכהן בתפקיד לאחר שהקפיד שלא לסחוט את ראש הממשלה ולא לבוא אליו בדרישות - וכי הוא חש שנותר מאחור, בזמן שכמעט כל חברי הליכוד קיבלו או יקבלו תפקידים בכנסת.

לדברי מקורביו, אם יכהן ח"כ חזן ברוטציה בתפקיד סגן שר החוץ, הוא יוכל לבטא היטב את יכולותיו הוורבאליות ואת ניסיונו הרב בעסקים מעבר לים. סגנית שר החוץ חוטובלי סירבה להגיב לדיווח.

הקואליציה הרעועה של נתניהו נשענת בימים אלה על 61 ח"כים בלבד: אם חזן יבחר לפעול בניגוד לעמדות המפלגה במחאה על אי מינויו לתפקיד, הדבר עשוי לסכל הצבעות חשובות לממשלה. כעת נתניהו ויו"ר הקואליציה צחי הנגבי יצטרכו לרצות את "מצעד הממורמרים", שכולל לצד חזן גם את השר זאב אלקין שזועם את נטילת תיק האסטרטגיה מידיו.