ליברמן: "נתניהו מתעקש להישאר חירש"

יו"ר ישראל ביתנו התייחס לפרסום לפיו חמאס סולל כביש שנועד לתקיפה עתידית נגד ישראל והפנה אצבע מאשימה לעבר ראש הממשלה ושר הביטחון. "ועדת החקירה שתקום אם יקרה חס וחלילה אסון בנחל עוז לא תצטרך לפתוח פרוטוקולים סודיים", טען

עולה למתקפה, ליברמן (פלאש 90)

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן תקף בחריפות את ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון יעלון, בעקבות הצהרות חמאס לפיהן הם נערכים לסבב הלחימה הבא נגד ישראל. "ממשלת ישראל טומנת את ראשה בחול ואם יקרה האסון שכבר כתוב על הקיר - רה"מ ושר הביטחון לא יוכלו להינקות מאחריות", טען ליברמן בעמוד הפייסבוק שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דבריו של יו"ר ישראל ביתנו מגיעים בעקבות הצהרה של פתחי חמאד, שר הפנים לשעבר בממשלת חמאס, שאמר כי דרך העפר שנסללת בימים אלה בצמוד לגדר המערכת עם ישראל תשמש לסלילת כביש שיאפשר ביום מן הימין "להסתער על שטח האויב", כך כלשונו.

לטענת ליברמן, "דבריו של איש חמאס, פתחי חמאד על-כך שהכביש שסולל חמאס כ-250 מטר מהגדר, מול קיבוץ נחל עוז, נועד להיות מוכן לשעת הכושר להסתער, הם כמו קריאה במגאפון לראש ממשלה שמתעקש להישאר חירש".

נתניהו ויעלון, ארכיון (רויטרס)

"ועדת החקירה שתקום אם יקרה חס וחלילה אסון בנחל עוז לא תצטרך לפתוח פרוטוקולים סודיים אלא רק לקרוא את הדברים הללו של חמאד שפורסמו בראש חוצות", הוסיף השר לשעבר, שבחר להישאר מחוץ לממשלת נתניהו.

עוד הוסיף ליברמן כי "כדאי שראש הממשלה יתעשת כבר עכשיו ויעשה את מה שצריך בכדי למגר את שלטון החמאס בעזה. הנהגה אמיתית צריכה לדעת להתמודד עם איומים בטרם פורענות ולא כשכבר מאוחר מדי".