נתניהו ביקר בכותל אחרי הניצחון: "נרגש מכובד האחריות שהוטלה על כתפיי"

אחרי חגיגות הניצחון ולפני תחילת המגעים על הרכבת קואליציה, ביקר רה"מ המכהן והנבחר בנימין נתניהו בכותל המערבי - והתייחס להישג הגדול של הליכוד: "אני מאוד מעריך את ההחלטה של אזרחי ישראל לבחור בי ובחבריי כנגד כל הסיכויים - וגם נגד כוחות גדולים"

אחרי הניצחון הסוחף בבחירות, ראש הממשלה מודה לעם ישראל: נתניהו הגיע היום (רביעי) לרחבת הכותל המערבי כשהוא מלווה ברעייתו שרה ובבנו יאיר, שם נשא תפילה להצלחה - והודה למצביעים הרבים שבחרו בו לקדנציה רביעית בתפקיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"במקום הקדוש ביותר לעם היהודי, אני נפעם מהמשמעות ההיסטורית של המקום הזה לעמנו, עם עתיק כבן 4000 שנה, שחידש את חייו הלאומיים במולדתו ההיסטורית", אמר נתניהו, "אני נרגש מכובד האחריות שעם ישראל הטיל על כתפיי".

רעיית רה"מ מתפללת, היום (חדשות 2)

"אני מאוד מעריך את ההחלטה הזו של אזרחי ישראל לבחור בי ובחבריי כנגד כל הסיכויים וגם נגד כוחות גדולים. אני מבקש לומר שאעשה כל שביכולתי כדי לדאוג לרווחתם ולבטוחנם של כל אזרחי ישראל, ובעזרת השם נעשה ונצליח", סיכם ראש הממשלה המכהן שנבחר מחדש לתפקידו.

"ניצחנו כנגד כל הסיכויים"

הלילה, לאחר היוודע תוצאות האמת ומשהתברר גודל הנצחון, נשא נתניהו נאום בפני קהל נלהב במטה מפלגת הליכוד, לאחר שמדגמי ערוצי הטלוויזיה חזו למפלגת השלטון שוויון או יתרון קל על פני המחנה הציוני. זאת עוד לפני שפורסמו תוצאות האמת שהעניקו לליכוד 30 מנדטים.

"חברות וחברים יקרים, כנגד כל הסיכויים השגנו ניצחון גדול לליכוד", פתח נתניהו את דבריו בפני קהל התומכים שקרא שוב ושוב: "לא רוצים אחדות". "אני גאה בעם ישראל שברגע האמת ידע להפריד בין עיקר לטפל ולעמוד על הדברים החשובים לכולנו".

נתניהו נושא את נאום הניצחון, הלילה (עודד קרני, mako)

"ביטחון אמיתי, כלכלה אחראית ורווחה חברתית - אלה הדברים שחשובים לכל משפחה, לכל אזרחי ישראל, היהודים והלא יהודים כאחד", אמר ראש הממשלה. "עכשיו עלינו להקים ממשלה חזקה ויציבה שתדאג לביטחונם ולרווחתם של כל אזרחי ישראל".