בדקו: איזו מפלגה ניצחה בעיר שלכם?

תוצאות האמת הארציות משקפות גם את המצב בערים רבות בישראל: מפילוח התוצאות ביישובים השונים עולה שהליכוד ניצח במקומות רבים - בירושלים ובכל ערי הפריפריה בצפון ובדרום. המחנה הציוני ניצח בתל אביב, בחיפה - ובערי השרון. הרשימה המלאה

מה בחרו בכל יישוב בישראל? (רויטרס)

ניצחון לליכוד בירושלים ובפריפריה, המחנה הציוני ניצח בתל אביב ובחיפה: תוצאות האמת של בחירות 2015 בכל ערי ויישובי ישראל מעלים שבדרום ובצפון בחרו התושבים בנתניהו. גם בערי המרכז נרשמה תמיכה רחבה בליכוד, אולם בערי השרון נרשמו מספר ניצחונות להרצוג ולבני. בערים הערביות זכתה הרשימה הערבית המשותפת לאחוזי תמיכה כמעט מוחלטים. התוצאות המלאות של בחירות 2015 בכל ערי ישראל.

היכנסו ובדקו: התוצאות המלאות בכל יישוב

בירושלים נרשם ניצחון לליכוד עם כרבע מכלל הקולות (24.2%), יהדות התורה במקום השני בבירה עם 21% וש"ס במקום השלישי עם 12%. אחד מכל עשרה ירושלמים הצביע למחנה הציוני (9.7%).

גם בכמה מערי המרכז רשם הליכוד ניצחון: בראשון לציון (30%) לעומת 23% בלבד למחנה הציוני, בפתח תקווה (28%) לעומת 18% להרצוג ולבני, בבת ים כשליש מהתושבים תמכו בנתניהו (14% בלבד למחנה הציוני) ובחולון 31% (לעומתם, 20% הצביעו "אמת").



ניצחון לליכוד בכל ערי הפריפריה

בקריית שמונה, מעוז ליכוד ידוע, ניצחה המפלגה עם קרוב ל-40% מהקולות, כחלון הגיע שם למקום השני עם 16% - ואחד מכל עשרה תושבים בעיר הצפונית בחר במפלגתו של שר החוץ אביגדור ליברמן.

בטבריה - קרוב למחצית מהמצביעים הצביעו לליכוד: 44.5% - ולמקום השני הגיעה ש"ס של דרעי עם 15% מהקולות. כולנו של כחלון עם כ-9% מקולות המצביעים.

בחדרה, עירו של משה כחלון - ניצחה המפלגה שעזב לפני שנתיים: 32% תמכו בליכוד, ואחוז דומה של תושבים הצביעו למחנה הציוני ול"כולנו".

גם בגליל המערבי נרשם ניצחון מרשים לליכוד: 34.6% מהמצביעים בנהריה תמכו בנתניהו לעומת 17% למחנה הציוני ו-11% לישראל ביתנו. בעכו, עיר מעורבת, ניצח הליכוד עם 30% מהקולות - ולמקום השני הגיעה הרשימה המשותפת עם כרבע מקולות המצביעים.



גם בערי הדרום, למרות סערת הפיטורים במפעלים הגדולים, בחרו בגדול בליכוד: בבאר שבע 37.7% בחרו בנתניהו, בעוד רק 12.2% הצביעו למחנה הציוני. אחוז דומה שלשלו את הפתק "ל" לקלפי - וחיזקו את ישראל ביתנו של ליברמן.

בקרית גת זכה הליכוד ל-39% מהקולות - ובמקום השני ישראל ביתנו עם 12% מקולות המצביעים. המחנה הציוני רק במקום הרביעי עם כ-7% מהקולות. כולנו של כחלון עם אחוז דומה של תומכים.

באשדוד כשליש מהמצביעים בחרו "מחל" (31%), בישראל ביתנו תמכו 13% מבעלי זכות הבחירה, ש"ס ויהדות התורה זכו ל-10% מהקולות. המחנה הציוני רק במקום החמישי עם 8.5% תמיכה.

ניצחון לליכוד בפריפריה (חדשות 2)


באשקלון נרשם ניצחון גדול אפילו יותר לליכוד עם קרוב ל-40% מהקולות, ישראל ביתנו במקום השני עם 15% - והמחנה הציוני עם פחות מ-10%.

בנתיבות הליכוד ניצח עם קרוב ל-30% תמיכה וש"ס זכתה שם לכרבע מהקולות. למקום השלישי שם הגיעה מפלגתו של אלי ישי שלא עברה את אחוז החסימה, בה תמך אחד מכל חמישה מצביעים.

ניצח גם בערי הדרום (עודד קרני, mako)


בערד הקרב היה צמוד יותר, אך עדיין נרשם ניצחון לליכוד עם 22% בהשוואה ל-15% של המחנה הציוני, יהדות התורה וישראל ביתנו.
באילת למעלה משליש מהמצביעים תמכו בנתניהו (35%), במחנה הציוני תמכו 17% מקהל הבוחרים בעיר הדרומית וכחלון זכה שם ל-11% מהקולות.

ניצחון למחנה הציוני בתל אביב, בערי השרון ובחיפה

בתל אביב נרשם ניצחון סוחף למחנה הציוני - למעלה משליש מהמצביעים תמכו בהרצוג (34%), בליכוד תמכו 18% מקהל הבוחרים - ומרצ הגיעה למקום השלישי עם 13%. יש עתיד - שבבחירות הקודמות ניצחה בעיר ללא הפסקה, הגיעה הפעם רק למקום ה-4 עם 11.5% מהקולות.

תוצאות דומות נרשמו גם בהרצליה, רעננה, וברמת גן - שם כשליש תמכו במחנה הציוני (31.1%), הליכוד זכה ב-23% מהקולות ויש עתיד עם 14%. בגבעתיים וברמת השרון נרשם ניצחון גדול למחנה הציוני עם למעלה מ-40% תמיכה.

ניצחו בתל אביב. הרצוג ולבני (בני דויטש, mako)


גם בחיפה נרשם ניצחון למחנה הציוני - שם כרבע מהמצביעים תמכו במפלגה (25%), בליכוד תמכו 21% מהמצביעים ו-11% שלשלו את האותיות "פה" של יאיר לפיד לקלפי.

ניצחון סוחף לרשימה המשותפת בערים הערביות

באום אל-פאחם זכתה הרשימה המשותפת ל-95% מהקולות. למקום השני והמפתיע עם 2% הגיעו האחים גולדשטיין ומפלגת כלכלה עם 2% - ולמקום השלישי מרצ עם 1.9%. בנצרת זכתה הרשימה בראשות איימן עודה ל-92% תמיכה, המחנה הציוני לכ-3% ומרצ עם 2% במקום השלישי.

סחפה את המגזר. הרשימה המשותפת (דוברות הרשימה המשותפת)


בטייבה זכתה הרשימה המשותפת לכמעט 96% תמיכה, ואחריה מרצ והמחנה הציוני עם אחוזי תמיכה בודדים. לאחוזים דומים זכתה המפלגה גם בסכנין - שם המחנה הציוני הגיע למקום השני ומרצ לשלישי. ברהט שבנגב זכתה הרשימה הערבית ל-89% תמיכה, מרצ עם קרוב ל-4% והמחנה הציוני עם 2%.