ראובן אדלר: "נתניהו - קמפיינר מצוין"

מנהל הקמפיין של המחנה הציוני טען כי הופתע במעט מהמספרים שהשיג הליכוד בראשות נתניהו במסגרת מדגמי הבחירות. "הוא השתמש במסרים ברורים, קצת בהפחדה - וזה עבד". באשר להישגי המחנה הציוני אמר: "המספרים יפים, אך צריך לחכות לתוצאות האמת"

בחירות 2015 - דבר היועץ: בזמן שבמטה המחנה הציוני משתדלים שלא להביע אכזבה גדולה מתוצאות המדגמים שפורסמו, ראובן אדלר, מי שניהל את קמפיין המפלגה טען הלילה (רביעי) כי לא הופתע מהמספרים. "זה נראה קשה אבל לא נראה אבוד", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כמו רבים מחברי המפלגה, אמר אדלר כי "אלה עוד לא התוצאות הסופיות". יחד עם זאת טען כי "הטבלה לא משקרת, זה מה שיש. אני חשבתי שזה ייגמר בסביבות המספרים האלה. זה נראה קשה אבל זה עוד לא אבוד".

על אף שרבים מהפרשנים כבר הציגו תרחישים שונים בנוגע לאופן שבו תורכב הממשלה הבאה, אדלר ביקש שלא להיחפז למסקנות. "המספרים שיוחסו למחנה הציוני הם מספרים יפים, אבל הכל פתוח, נחכה לתוצאות האמת. עד הבוקר לא נוכל לתכנן שום דבר".

אדלר אף ציין כי הופתע במעט מהתוצאות שהשיג הליכוד על פי המדגמים. "לא האמנתי, אבל נתניהו הוא קמפיינר מצוין. הוא השתמש במסרים פשוטים, קצת הפחדה וזה כמובן - עבד".