דרעי: לא שמח לאידו של ישי

יושב ראש ש"ס אריה דרעי בירך הלילה על תוצאות הבחירות המסתמנות מהמדגמים, וזאת על אף שמפלגתו צפויה להצטמצם בארבעה מנדטים. מפלגתו של יריבו המר במערכת הבחירות, אלי ישי, מתנדנדת סביב אחוז החסימה. "אני לא שמח לאידו", אמר, "אבל הוא גרם לנו נזק אדיר"

מדגם חדשות 2 שפורסם בשעה 22:00, עם סגירת הקלפיות ברחבי הארץ, חזה 7 מנדטים למפלגת ש"ס. מדובר אומנם בירידה של 4 מנדטים לעומת הכנסת הנוכחית, אבל ליושב ראש התנועה דרעי יש כנראה בכל זאת סיבה טובה לחגוג: מפלגת יחד בראשות אלי ישי, יריבו המר של דרעי, לא עוברת על פי המדגמים את אחוז החסימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני רוצה להודות לחבריי שעסקו במלאכה הקשה הזו", אמר הלילה דרעי לתומכי ש"ס במטה המפלגה. "זו הייתה מערכת הבחירות הקשה ביותר שעברנו וכל תנועה אחרת שהייתה עוברת חצי מהמשברים שעברנו הייתה מתרסקת"."אני לא שמח לאידו של אף אחד, עשיתי כל מאמץ שהוא יישאר", אמר דרעי לחדשות 2 בעקבות מצבו של ישי על פי המדגם. "אלי ישי גרם לנו נזק אדיר, הוא הבאיש את שמה של ש"ס בעיני הציבור והבריח קולות עם הקלטות. בשביל מה היה צריך את כל הדבר הזה?".

"היה כאן מאבק גדול מאוד על הצביון של תנועת ש"ס, על הדרך, על ההנהגה, אבל ברוך השם שדרך האמת ניצחה", אמר דרעי וקרא לפעילים שפרשו מהמפלגה לשוב. לסיום שב דרעי על הבטחתו והדגיש שוב כי ש"ס תמליץ על נתניהו לראשות הממשלה, אך הדגיש: "אם לא יקבלו את התנאים החברתיים שלנו - לא ניכנס לאף ממשלה".