בנט: "לא תלויים במספרים"

למרות תוצאות המדגמים לפיהן הצטמצמה מפלגתו מ-12 מנדטים ל-8 בלבד, יו"ר הבית היהודי מסרב להתאבל וטוען כי המחנה הלאומי ניצח בבחירות. "האידיאולוגיה שלנו קיימת גם עם 12 מנדטים, וגם עם 3 שלושה"

"המחנה הלאומי ניצח" - כך הצהיר הערב (שלישי) יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט בעקבות פרסום תוצאות המדגמים שחזו למפלגתו בין שמונה לתשעה מנדטים. "המחנה שניצח הוא המחנה שבוחריו הם אוהבי ארץ ישראל, שלעולם לא יהיו מוכנים להקים מדינה פלסטינית בתוך ארץ ישראל", אמר בנט בנאום שנשא בפני תומכי המפלגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בנט התייחס לתוצאות המדגמים לפיהן מפלגתו הצטמצמה לאחר שבבחירות הקודמות זכתה ב-12 מנדטים. "האידיאולוגיה הזאת קיימת גם עם 12 מנדטים, וגם עם שלושה מנדטים", הבהיר בנט. "היא לא תלויה במספרים".

לדברי השר, דקות ספורות לאחר פרסום התוצאות התקשר אליו ראש הממשלה בנימין נתניהו. "לפני שעה קלה התקשר אליי ראש הממשלה", סיפר בנט. "אני בירכתי אותו על הניצחון הגדול של המחנה הלאומי וסיכמנו שנפתח במו"מ מואץ להקמת הממשלה".

"לא נמסור סנטימטר מארץ ישראל"

"במו"מ הזה אנחנו לא נעמוד על תפקידים - אלא על ערכים", הבהיר. "נדאג להבטיח ממשלה לאומית אמיתית. כזאת ששומרת על שלמות ארץ ישראל. ממשלה ששומרת על זהות היהודית של מדינת ישראל".

עוד הוסיף השר כי "הממשלה הבאה תהיה ממשלה שמגנה על חיילי צה"ל מפני עמותות זרות ומפני תביעות פליליות. ממשלה ששומרות על ירושלים מאוחדת בריבונות ישראל ורק בריבונות ישראל וממשלה שלא מוסרת סנטימטר אחד מאדמת ארץ ישראל לערבים".