נתניהו נגד מוזס: "הפצת שקרים ועיוותים"

ראש הממשלה יוצא למתקפה נוספת נגד מו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס וטוען כי מדי יום מופצות נגדו טענות שקריות. "הפעם מיועדות ההשמצות לפגוע בי בתפקידי כשר התקשורת, תחום שבו לנוני מוזס יש אינטרסים עסקיים ואישיים", אמר נתניהו. "נוני לא השלים עם תוצאות הבחירות"

נתניהו נגד מוזס, ארכיון (עמוס בן גרשום לע"מ)

סיבוב נוסף בקרב בין ראש הממשלה בנימין נתניהו למו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס. "השיטה נותרה אותה השיטה", כתב הערב (חמישי) נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו. "הפצת טענות שווא עליי ועל סביבתי, יום אחרי יום, שקר אחרי שקר, עיוות אחר עיוות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"נוני מוזס וקבוצת "ידיעות אחרונות" חזרו לסורם", כתב נתניהו בפוסט. "בימים האחרונים שבו המתקפות וההכפשות חסרות השחר נגדי שאפיינו את העיתון ואת אתר Ynet במערכת הבחירות. הפעם מיועדות ההשמצות לפגוע בי בתפקידי כשר התקשורת, תחום שבו לנוני מוזס ולקבוצת ״ידיעות״ יש אינטרסים עסקיים ואישיים רבים, חלקם גלויים וחלקם סמויים מן העין".

בדבריו התייחס נתניהו לסוגיית מינוי מנכ"ל חדש למשרד התקשורת, לאחר שפיטר את המנכ"ל האחרון שנחשב למקורבו של ח"כ גלעד ארדן. "אתמול פורסם ב"ידיעות" אוסף של דברי הבל נגד עו"ד שלמה פילבר, המועמד להתמנות לתפקיד מנכ״ל משרד התקשורת. לשם כך הועלה מן האוב מאמר בחתימתו של פילבר, שפורסם לפני 20 שנה, ושנכתב בכלל על ידי אדם אחר", כתב ראש הממשלה.

לדברי נתניהו ,עו״ד פילבר לא מחזיק כלל בעמדות שיוחסו לו ואף הבהיר זאת אתמול בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו. "מדובר באדם ישר דרך, ערכי ומתון, איש מקצוע רב כישורים ויכולות, אשר רחוק שנות אור מן התמונה שניסו לצייר לגביו ב'ידיעות'".

ארנון (נוני) מוזס, ארכיון (פלאש 90 רוני שוסטר)

"אין ניגוד עניינים"

בהמשך התייחס נתניהו לטענה שהועלתה בידיעות אחרונות לפיה קיים ניגוד עניינים כביכול בפעולתיו כשר תקשורת בשל קשרי העבודה שלו עם עורכי הדין יצחק מולכו ודוד שמרון. "אבהיר בצורה הברורה ביותר: אין ומעולם לא היה שום ניגוד עניינים בפעולתי כאיש ציבור. אני מקפיד על כך באופן המחמיר ביותר וכך גם כל האנשים שפועלים בסביבתי".

בתום דבריו, תקף נתניהו את מוזס על הדברים שפורסמו בעיתונו ואף טען כי הוא "אינו מוכן להשלים עם העובדה שהעם בחר בי ובליכוד להנהיג את המדינה, הן בנושאים הביטחוניים והמדיניים והן בהובלת הרפורמות להגברת התחרות בכל התחומים, כולל בתקשורת, בדיור וביוקר המחייה".

"הניסיון לפגוע בי לא יצלח. לא אירתע מלקבל החלטות ולהוביל רפורמות שישפרו את הביטחון ואת איכות החיים של אזרחי ישראל", חתם ראש הממשלה.