רה"מ: אמשיך לקדם את הרפורמה בבזק

יומיים לאחר שפיטר את מנכ"ל משרד התקשורת ועורר סערה ציבורית בשל החשש כי הוא מתכוון לעצור את הרפורמה נגד בזק שהתחילו המנכ"ל והשר לשעבר ארדן, מבטיח כעת נתניהו להמשיך ולקדם את הרפורמה, "זאת כחלק משורה ארוכה של מהלכים להורדת יוקר המחייה במדינת ישראל"

מתחייב להמשיך ברפורמה. נתניהו (רויטרס)

ראש הממשלה נתניהו מתחייב להמשיך ולקדם את הרפורמה בבזק שהתחיל שר התקשורת לשעבר, גלעד ארדן, בכיר מפלגת הליכוד שבחר להישאר בקדנציה הקרובה מחוץ לשולחן הממשלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדברים של ראש הממשלה מגיעים בעקבות הסערה הציבורית שעורר כשפיטר בשיחת טלפון את מנכ"ל משרד התקשורת, אבי ברגר, שמונה על ידי ארדן והוביל את הרפורמה בשוק התקשורת. פרשנים רבים חשבו שהצעד נעשה במטרה לנקום בארדן ולחבל ברפורמה שיזם בפס האינטרנט הרחב.

"רפורמת 'השוק הסיטונאי' - הפס הרחב, זכתה ותמשיך לזכות לגיבוי מלא ולתמיכה חד משמעית של ראש הממשלה, כחלק משורה ארוכה של מהלכים להורדת יוקר המחייה במדינת ישראל", נמסר מלשכתו של נתניהו.

ימשיך בגיבוש הצעת החוק? ארדן (פלאש 90)

בלשכתו של נתניהו הוסיפו להבטיח כי ראש הממשלה ימשיך גם במסגרת תפקידו כשר התקשורת להוביל את הגברת התחרות והוזלת המחירים של שיחות הטלפון הקווי וחבילות האינטרנט הביתי המוצעות לציבור.

רק אתמול הודיע השר לשעבר גלעד ארדן כי הוא מתכוון להגיש הצעת חוק שתביא לפירוק חברת בזק - זאת במסגרת המאבק שנדמה היה שמתחיל בינו לבין ראש הממשלה נתניהו. "הגעתי למסקנה שהדרך הנכונה להתמודד עם מונופול כה עוצמתי היא לחייב את בזק למכור את כל החזקותיה בתחום התוכן והשירותים ולהשאירה כחברת תשתית בלבד", מסר ארדן.