תאונת דרכים קלה לשר המדע החדש

דני דנון הושבע רק ביום חמישי לשר המדע, הטכנולוגיה והחלל. היום, בדרכו למשרדו החדש, עבר דנון תאונת דרכים קלה שעברה בשלום: "מישהו פגע בנו מאחורה, אנחנו לא מייחסים לאירוע הזה חשיבות מיוחדת". על הביקורת שצצה נגדו ברשת: "לא מתרגש מכל הבדיחות"

"הדבר הכי חשוב זו העשייה". דנון

מכה קלה בכנף: שעה קלה לפני שייכנס לתפקידו כשר המדע, הטכנולוגיה והחלל, השר הנכנס דני דנון היה מעורב היום (ראשון) בתאונת דרכים, שלמרבה המזל הסתיימה ללא נפגעים. האירוע החל כשרכב פגע במכונית השרד שלו בכביש 6 סמוך לנחשונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מישהו פגע בנו מאחורה, עצרנו בצד, החלפנו פרטים ותוך זמן קצר הגיע רכב חלופי", סיפר דנון לחדשות 2 Online. "אף אחד לא נפגע, ואנחנו לא מייחסים לאירוע הזה חשיבות מיוחדת", הוא הוסיף.

דנון ייכנס בצהריים לתפקידו, ולדבריו הוא לא מתרגש מהביקורת שנמתחה על מינויו. לאחר מינויו של דנון פורסמו בדיחות רבות על חשבונו, בין השאר בעמוד הסאטירי "דני דנון שר החלל".

השר הטרי, עם זאת, לא מקנה חשיבות רבה לעקיצות ששוגרו עליו ברשת: "אני באמת לא מתרגש מכל הדיבורים והבדיחות על החלל", הוא סיפר. "הדבר הכי חשוב הוא העשייה עצמה, חייבים להנגיש את המדע לפריפריה בדגש על חרדים ובני מיעוטים".