נתניהו עושה כבוד למאורסת חוטובלי

בין 120 חברי הכנסת שייכנסו היום למשכן כדי להישבע אמונים צפויה גם ח"כ ציפי חוטובלי שהודיעה בסוף השבוע האחרון על אירוסיה לבחיר ליבה. היום היא התקבלה בישיבת סיעתה בפרחים ואיחולים מראש הממשלה: "מאחל לכם קואליציה משותפת של שנים רבות"

יום חגה של הכנסת ה-19 הפך ליום שמח במיוחד גם עבור חברת הכנסת ציפי חוטובלי מהליכוד-ביתנו שהתקבלה הבוקר בישיבת סיעתה בפרחים ואיחולים מראש הממשלה נתניהו שגם ברך אותה לרגל אירוסיה לבחיר ליבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חברי הכנסת שהתאספו הבוקר הופתעו מהמחווה המרגשת לחוטובלי, מי שלא הבין תחילה על מה ההמולה הוא שר האוצר יובל שטייניץ שמיהר גם הוא לברך ולמחוא כפיים כששמע על הבשורה. "זה מאוד משמח אותי מאוד", אמרה חוטבלי הנרגשת לראש הממשלה. "אני מאחל לכם קואליציה משותפת של הרבה שנים", השיב לה נתניהו.

עם צאת השבת האחרונה פרסמה חוטובלי בת ה-34 הודעה בדף הפייסבוק שלה בה הודיעה שהיא ובן זוגה, עורך הדין לעתיד אור אלון בן ה-30 החליטו למסד את הקשר בניהם ולקחת אותו לעבר הצעד הבא.

"הפעם זה רציני - אני שמחה לבשר שאור ואני התארסנו. תודה רבה לכל המאחלים :-)", כתבה חוטובלי סטטוס בעמוד הרשמי שלה, בתוך דקות היא זכתה לשלל תגובות וברכות וגם ליותר משלושת אלפים לייקים. כעת נראה שגם בכנסת לא יכלו להישאר אדישים למאורע המשמח.