פנינה רוזנבלום בשיחה עם חדשות 2: "לרוץ למיליון קשה יותר מלרוץ לכנסת. אני מתגעגעת לעשייה"

אשת העסקים והח"כית לשעבר פנינה רוזנבלום שוקלת לרוץ שוב לכנסת בבחירות הקרובות - כך הודיעה בחגיגיות לחבריה בפייסבוק. לפני שתחליט אם להצטרף למרוץ או לא, שוחחנו איתה כדי לוודא לאן נושבת הרוח: "אני מתכוונת לפעול למען העניים והקשישים ולקדם את העסקים הקטנים"

אחרי שרצה למיליון, האם פנינה רוזנבלום רצה לכנסת פעם נוספת? אשת העסקים שכיהנה בכנסת ה-15 כח"כית מן המניין מטעם הליכוד וב-1999 כמעט ונבחרה עם מפלגה בראשותה, שוקלת להצטרף למערכת הבחירות הקרובה - ולהתמודד בראשות המפלגה שהקימה, שעדיין קיימת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מתגעגעת לכנסת ולעשייה למען האזרחים", סיפרה רוזנבלום בשיחה עם חדשות 2 Online. "יש לי עדיין את המפלגה שהקמתי ב-1999 וכמעט נבחרתי איתה לכנסת. אני יודעת שאני אהודה ואהובה, ואני שוקלת להתמודד שוב", סיפרה.

רוזנבלום הביעה ביקורת על מה שכינתה "הגועל הפוליטי" שהוביל לבחירות: "נתניהו לא יכול היה לתפקד, אני מבינה אותו ואני לא רואה מישהו בעל ניסיון כמוהו שיכול להחליף אותו. זאת אחת הסיבות שפרסמתי את הפוסט בפייסבוק שכבר זכה להמון תגובות, כדי לעורר את האנשים".

"באתי מעוני, הנושאים החברתיים הכי יקרים ללבי"

הח"כית לשעבר סיפרה כי לא קיבלה עדיין פניות ממפלגות שונות - ולא דיברה עם אף גורם במערכת הפוליטית עד כה, רק העלתה רעיון ראשוני שתרוץ שוב - וכבר זכתה למבול של תגובות וטלפונים. "אם אני אתמודד ואבחר, אני אקדם את הנושאים החברתיים שיקרים ללבי. באתי מעוני ואני יודעת מה זה. אם הייתי מתמנה לשרה, הייתי בוחרת באחד המשרדים החברתיים", סיפרה.

כששאלנו את רוזנבלום מה קשה יותר - לרוץ לכנסת או לרוץ למיליון, השיבה: "לרוץ למיליון היה קשה כי שברתי את היד וכמה שיניים, והייתי מגובסת במשך חודשיים - אז נראה לי שלרוץ לכנסת זה קל יותר".