צפו: קליפ החברות המפתיע של יחימוביץ' לנתניהו בפייסבוק

גל סרטוני התודה ששוטף את הפייסבוק לאחרונה מגויס גם למאבק האופוזיציה בראש הממשלה: ח"כ שלי יחימוביץ' העלתה לרשת סרטון בו "הודתה" באופן אישי לנתניהו על הרגעים היפים בכהונתו: "תודה לך על התקשורת המצוינת עם האמריקאים, תודה על מיליון ילדים עניים"

תודה שאתה "חבר טוב", אדוני ראש הממשלה: הפיצ'ר החדש שהעלתה לאחרונה פייסבוק במסגרתו ניתן להודות לחברים וסוחף את הרשת לא פסח גם על חברי הכנסת. ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה) בחרה ליצור סרטון כזה משלה, אלא שהיא בחרה להפנותו נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שהועלה לעמוד הפייסבוק הרשמי של יחימוביץ', כתבה הח"כית: "היי אדוני ראש הממשלה, זאת שלי. גם אני משתמשת בפיצ'ר החדש של פייסבוק כדי להודות לחבר, בנימין נתניהו. יש כל כך הרבה על מה להודות, עד שהיה קשה לבחור".

הקליפ נפתח בתמונות של יחימוביץ' ונתניהו זו לצד זה כשהיא מודה לו בתחילתו על "מיליון ילדים עניים", כשברקע תמונתו שט על סירה ממונעת. בהמשך "מודה" יחימוביץ' לנתניהו על "עלייה של 54% במחירי הדיור", כשברקע תמונה שלו לצד שר האוצר לפיד, כששניהם מצחקקים.

בהמשך מודה לו יחימוביץ' על השלום והביטחון כשבשמיים מתעופפות רקטות, על "התקשורת המצוינת עם האמריקנים" ואף על ביקור ספונטני שערך במחלקת תיירים בטיסה עליו כתבה "התרגשתי". הסרטון נחתם בתודה על כך שהיה חבר - אבל של המיליארדר יצחק תשובה.