מנכ"ל משרד ראש הממשלה הראל לוקר פורש

אחרי 3 שנים בתפקידו, הודיע מנכ"ל משרד ראש הממשלה הראל לוקר על עזיבתו. לוקר מונה לתפקיד בדצמבר 2011, וכיהן תחת נתניהו בשתי ממשלות. "זו הייתה תקופה מרתקת ואינטנסיבית", אמר לוקר. רה"מ נתניהו הודה לו. זוהי העזיבה השנייה של בכירים בסביבת נתניהו בחודשים האחרונים: בספטמבר פרש מנהל הלשכה אייל חיימובסקי

פורש. הראל לוקר (לע"מ)

עוד נטישה בסביבת נתניהו: מנכ"ל משרד ראש הממשלה, הראל לוקר, הודיע היום (רביעי) על פרישה מתפקידו לאחר 3 שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לוקר, שעזב את המגזר העסקי, מונה לתפקיד על ידי נתניהו בדצמבר 2011. אחיו הוא האלוף (במיל') יוחנן לוקר, שהיה סגן מפקד חיל האוויר ושימש כמזכירו הצבאי של ראש הממשלה.

עם פרישתו אמר לוקר: "זו הייתה תקופה אינטנסיבית ומרתקת, והייתה לי הזכות הגדולה לסייע לראש הממשלה בצמתים מרכזיים של ניהול המדינה. אני מודה לרה"מ על כך שבחר בי לאחד מתפקידי המפתח של השירות הציבורי במדינת ישראל ונתן לי את האמון והגיבוי על מנת לקדם נושאים חשובים לאורך השנים".

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הודה ללוקר על עבודתו: "אני מודה להראל על עבודתו המאומצת והמבורכת באחד התפקידים המורכבים בשירות הציבורי. במשך 3 שנים ותחת שתי ממשלות בראשותי, קידם הראל בצורה יוצאת דופן נושאים רבים וקריטיים למדינת ישראל ועשה זאת מתוך תחושת שליחות, במקצועיות, צניעות, והצלחה רבה".

זוהי לא הפרישה היחידה של בכיר בסגל ראש הממשלה: בספטמבר האחרון, הודיע אייל חיימובסקי, שכיהן כמנהל הלשכה של ראש הממשלה נתניהו, על פרישה אחרי שנתיים וחצי בלבד בתפקיד. חיימובסקי מונה לתפקיד בחודש אפריל 2012, כשלושה חודשים בלבד לאחר פרישתו של מנהל הלשכה הקודם, נתן אשל.