בעקבות האיומים: אבטחה צמודה לשר אורי אריאל

השר ששקל לאחרונה מעבר לסילוואן, קיבל לאחרונה שורה של איומים על חייו. בשל כך הוחלט להצמיד לו אבטחה - 24 שעות ביממה. "זה המחיר של עמידה בעקרונות הציונות", אמרו בסביבתו

השר אריאל, ארכיון (חדשות 2)

פרסום ראשון: בעקבות שורה של איומים שהתקבלו בתקופה האחרונה נגד שר הבינוי אורי אריאל, החליטו גורמי ביטחון להצמיד לו אבטחה קבועה למשך 24 שעות ביממה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבועות האחרונים בחן השר אריאל אפשרות לעבור לסילוואן יחד עם רעייתו והוא אף ערך במקום מספר סיורים, זאת חרף המתיחות בין יהודים לערבים בבירה. למרות שטרם התקבלה החלטה רשמית, נראה שהדבר גרם לגורמים עוינים לשגר איומים לעברו של השר מ"הבית היהודי".

על פי ההנחיות האחרונות, לא כל שר בממשלת ישראל מאובטח, אלא אם התקבלו התרעות או איומים קונקרטיים על חייו. לכן, החל מהתקופה הקרובה, יוצמדו לשר אריאל מאבטחים של יחידת מגן.

מלשכתו של השר אורי אריאל אישרו את הפרטים. "כנראה שזה המחיר במזרח התיכון על עמידה בעקרונות הציונות", אמרו גורמים בסביבת השר. לדבריהם, "התמיכה ההולכת וגוברת בדרכה של ההתיישבות ובמפלגתם של המתנחלים מוכיחה שהעקרונות עליהם אנו מתעקשים מנצחים במבחן התוצאה".

השר אריאל בעצמו עדכן את תומכיו בעמוד הפייסבוק, וביקש למסור: "תודה לכל הדואגים לי. הכל בסדר בעזרת השם. לא אני החלטתי על הצמדת האבטחה, אני לא ארתע מאיומים כאלו ואחרים"