ראש הממשלה נגד ההסתה: "המפגינים מוזמנים לעבור לרשות או לעזה"

בצל גל פיגועי הטרור, מפנה ראש הממשלה נתניהו אצבע מאשימה לרשות הפלסטינית ולגורמי אסלאם קיצוני האחראים להסתה: "לאלו המפגינים, אתם מוזמנים לעבור לרשות או לעזה". לחברי הכנסת אמר: "זה לא הזמן לאמירות מפלגות"

בעוד גל פיגועי הטרור בישראל נמשך, ראש הממשלה נתניהו מבטיח לפעול נגד הגורמים המנסים לטענתו ללבות את האש. "ניאבק בהסתה שמובילה הרשות הפלסטינית יחד עם גורמי האסלאם הקיצוני, ונפעל בנחישות נגד המתפרעים שקוראים להשמדת ישראל", הצהיר נתניהו בפתח ישיבת סיעת הליכוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראש הממשלה שיגר מסר תקיף למוחים: "לכל אלה שמפגינים וקוראים קריאות בגנותה של מדינת ישראל ובזכות המדינה הפלסטינית אני אומר להם דבר פשוט - אתם מוזמנים לעבור לשם, לרשות הפלסטינית או לעזה. אני מבטיח לכם שמדינת ישראל לא תערים שום קושי".

נתניהו הבהיר כי הורה לאחרונה לרשויות אכיפת החוק לפעול באמצעות כל הכלים העומדים ברשותם על מנת להתמודד עם תופעת ההתפרעויות שהפכה לנפוצה בשבועות האחרונים. "מול המציאות הזאת אנחנו צריכים להתאחד", הוסיף ראש הממשלה, ששיגר מסר גם לחברי הקואליציה. "זה לא הזמן לאמירות מפלגות. ברגעים האלה אנחנו צריכים להיות מאוחדים ומלוכדים".

פיגוע הדקירה בת"א, היום (חדשות 2)

דבריו של נתניהו מגיעים שעות ספורות לאחר פיגוע הדקירה בלב תל אביב שבו נפצע באורח אנוש חייל צה"ל. "לטרור שמופנה נגדנו אין שום גבולות, הוא מופנה לכל חלקי הארץ מסיבה פשוטה - המפגעים, הטרוריסטים, המסיתים רוצים לסלק אותנו מכל מקום שבו אנחנו נמצאים", אמר נתניהו.

"מבחינתם אנחנו לא צריכים להיות בירושלים או בתל אביב או בשום מקום. אני מבטיח לכם דבר אחד - הם לא יצליחו בזה. אנחנו נמשיך להילחם בטרור שאנחנו נלחמים בו מאז הקמת מדינת ישראל ועוד קודם לכן ואנחנו ננצח אותו יחד".