פרידן: מתנצל על דבריי נגד ראש הממשלה

הפרסומאי, מבעלי משרד הפרסום ראובני-פרידן, פרסם התנצלות על התבטאויותיו הקשות נגד נתניהו בריאיון שהעניק למגזין "פירמה", כשכינה את ראש הממשלה "שטן ונוכל". "כל הדברים נאמרו בסערת נפש אחרי מעורבות רגשית בבחירות", ציין פרידן

"בחירה אומללה". פרידן (אייל יצהר גלובס)

הפרסומאי אודי פרידן, מי שהיה מנהל הקמפיין של משה כחלון בבחירות האחרונות, פרסם היום (חמישי) התנצלות רשמית בעקבות הדברים שאמר בגנות ראש הממשלה בנימין נתניהו בראיון שהעניק למגזין פירמה של "גלובס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון, שפורסם לפני כשבועיים, אמר פרידן כי "ביבי בעיניי הוא השטן. איש רע, לא ישר, סכסכן, פלגן ונוכל". לאחר הסערה שחוללו דבריו, צייץ פרידן התנצלות בחשבון הטוויטר שלו, והביע חרטה על הבחירה במילים הקשות נגד נתניהו.

"טעיתי כשכיניתי את ראש הממשלה במילה קשה", צייץ פרידן. "זהו ראש הממשלה שלנו שנבחר בהליך דמוקרטי. הייתה בחירה אומללה של מילה לא ראויה ועל כל אני מצטער ומתנצל".

בריאיון תקף פרידן את התנהלותם של המצביעים ממוצא מזרחי במהלך מערכת הבחירות, ואמר כי כי הם לא מאמינים שמישהו כמוהם יכול להיות מנהיג. גם על הדברים האלה הביע פרידן צער והוסיף כי "אני חב התנצלות לאלה שנפגעו מדבריי, שיצרו אבחנה סטריאוטיפית חסרת רגישות וגם עליה צר לי".

"כל הדברים נאמרו בסערת נפש אחרי מעורבות רגשית בבחירות", הבהיר הפרסומאי. "אני בוחר שלא להסתתר תחת 'דבריי עוותו' או 'הוצאו מהקשרם' ואני מתנצל בפני כל מי שנפגע".

"התבטאויות שנאה". נתניהו (רויטרס)

מיד לאחר פרסום אמירותיו השנויות במחלוקת של פרידן, תקפו בליכוד את הדברים ואמרו כי "התבטאויות השנאה של אודי פרידן , ובראשן האמירה הדוחה שלו כי 'רגשי הנחיתות העמוקים של המזרחיים מביאים לשנאת הגזע הלבן האשכנזי' ומילות השטנה שאמר על ראש הממשלה - הם המשך ישיר לדברים שאמרו בשבועות האחרונים יאיר גרבוז, אלונה קמחי וענת וקסמן על מצביעי הימין".