"הפיגוע מוכיח: אינתיפאדה שלישית"‎

מבחינת ראש המועצה האזורית גוש עציון זו כבר עובדה: "אנו נמצאים בעיצומה של אינתיפאדה שלישית", הוא אומר בתגובה לפיגוע הדריסה. "אבו מאזן עומד מאחורי האינתיפאדה הזאת באמצעות הסתה ועידוד מבצעי הפיגועים". ח"כ מירי רגב: "הניסיונות של גורמי טרור להפחיד אותנו רק מגבירים את עוצמתה ונחישותה של המדינה"

זירת פיגוע הדריסה (דוברות הר חברון)

זמן קצר לאחר שאירע הערב (רביעי) פיגוע הדריסה בגוש עציון, מגיעות התגובות. "אנו נמצאים בעיצומה של אינתיפאדה שלישית שאבו מאזן עומד מאחוריה באמצעות הסתה ועידוד מבצעי הפיגועים", אמר דוידי פרל, ראש המועצה האזורית גוש עציון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני קורא לראש הממשלה ולשר הביטחון להכות בנחישות ובעוצמה בפורעים המבקשים לעקור אותנו מאדמתנו", הוסיף פרל. "לצד המלחמה העיקשת בטרור עלינו להוביל מהלך לאומי של בנייה והתרחבות בירושלים, בגוש עציון ובכל רחבי ארץ ישראל".

"אירועי האלימות והטרור לא הובילו בעבר לשום הישג, ולא יקרבו בהווה שום הישג", אמר הערב ראש מועצת אפרת, עודד רביבי. "רבים משכנינו כבר מבינים זאת ומצליחים לחיות בשכנות טובה. מצער ומטריד שישנם כאלו שמאמינים בהכרעה באמצעות טרור".

"אין שאלה מי חזק יותר". רגב (חדשות 2)

גם ח"כ מירי רגב, יושבת ראש ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת, התייחסה הערב לפיגוע הדריסה בגוש עציון. "פיגוע הדריסה לא ירפה את ידי משטרת ישראל וגורמי האכיפה לפעול ביד קשה כנגד מפרי חוק ואלימות", היא טענה.

"אין שאלה מי חזק יותר", הדגישה רגב. "הניסיונות של אותם גורמי טרור לנסות להפחיד אותנו באירוע אחרי אירוע, רק מגבירים את עוצמתה ונחישותה של המדינה להסדיר ולהשליט את הסדר והחוק על כל אזרחיה".