אריה דרעי לאלי ישי: "רוצים לעבוד איתך יחד"

לאחר חודשים ארוכים של מלחמות פנימיות, ניסיון התקרבות דרמטי בש"ס. בכנס פנימי פנה יו"ר המפלגה דרעי לח"כ ישי וקרא לו לשוב ולעבוד יחד. "זה מה שמר"ן היה רוצה", אמר דרעי. במחנה ישי עדיין שומרים על ריחוק

יותר משנה וחצי שש"ס מדממת מבפנים בעקבות מלחמות הבכירים בה, אבל בסוף השבוע האחרון יצאו חברי הכנסת לגיבושון מפלגתי שבו, אולי, מסתמנת תחילת המפנה. אחרי ה"סולחה" שארגן אריה דרעי לפני כשבועיים עם הרב עמאר, הוא ממשיך לנסות ולשים סוף לחיכוכים ופונה ליריבו הפוליטי הגדול ביותר - ח"כ אלי ישי.

"אלי אנחנו רוצים לעבוד איתך ביחד. אתה השותף הבכיר ביותר שיש לנו, שיש לי באופן אישי. יש לי אמון מלא בך. אני רוצה להמשיך לעבוד איתך ביחד", אמר דרעי בכנס סגור שנערך ללא נוכחות של עיתונאים. רבים במפלגה מעריכים כי דרעי אכן מתכוון לדברים, בניסיון להביא לפיוס.

"אני מבקש תן לנו את הצ'אנס תעבוד איתנו ביחד ואתה תראה שבעזרת השם לא רק שכבודך ומעמדך... אבל גם את כל האפשרויות שיש לנו, אנחנו ניתן לך", הוסיף דרעי בפנייה הישירה לישי שישב לצידו.

דרעי הוסיף כי "אין לי ספק שמר"ן בשמיים עכשיו ששומע אותנו, שרואה ושומע, זה מה שהוא רוצה. הוא אומר 'בניי, אתם שניכם חביבים לי. שניכם הייתם איתי ביחד במשך שנים ארוכות. תעבדו ביחד'".

ח"כ ישי כנראה יותר חשדן - הוא נאם לאחר מכן ולא ענה ישירות לדרעי, אלא הסתפק בכמה מילים כלליות על אחדות. מקורביו אמרו הערב לחדשות 2 כי "אנחנו בעד אחדות, אבל יש חילוקי דעות קשים על אופן ההתנהלות של דרעי".