"או"ם? שקלתי בחיוב. משרד הפנים? שוקל גם כן"

שר התקשורת ארדן ניצב בפני צומת דרכים פוליטי. בברכת השנה טובה שפרסם בפייסבוק התייחס לכל האופציות שעל השולחן: להחליף את סער, להחליף את פרושאור - או להישאר במקום

עתיד מעורפל. ארדן (AP)

כמעט כל שר וחבר כנסת מנצל בימים האחרונים את חשבון הפייסבוק שלו כדי לברך את עם ישראל בברכץ שנה טובה. בניגוד לעבר, רובם כבר למדו את הלקח שלא לפזר יותר מדי הבטחות לשנה החדשה. שר התקשורת גלעד ארדן נזהר שלא לפזר את הערפל סביב עתידו הפוליטי, אבל אולי נתן רמז דק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הכי חשוב, אני רוצה לאחל לכולנו שנה עם הרבה מאוד עשייה, עם תחושת שליחות חזקה", כתב ארדן בצהריים (רביעי) בחשבון הפייסבוק שלו. מכאן פתח סוגריים והתייחס לתפקידו הבא: "או"ם? שקלתי בחיוב. משרד הפנים? שוקל גם כן. מאמין בעבודה קשה לטווח ארוך ומבטיח להחליט בקרוב החלטה שלמה ואחראית".

שמו של שר התקשורת גלעד ארדן עלה לאחרונה, ולא בפעם הראשונה, כמינוי אפשרי לשגריר ישראל באו"ם כבר בתקופה הקרובה במקום השגריר רון פרושאור. עוד בטרם פורסמה החלטה בנושא, הטיל שר הפנים גדעון סער פצצה פוליטית בשבוע שעבר והודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים. שמו של ארדן, משרי הליכוד הבכירים, הועלה בין שמות המחליפים הפוטנציאליים.

כעת נשואות העיניים אל לשכת ראש הממשלה. בנימין נתניהו הוא שיצטרך לעשות סדר חדש בממשלה שלו עם פרישת סער.