שנה טובה מנפתלי חולצה אפורה

שר הכלכלה נפתלי בנט החליט לגייס את כוכב הרשת ולשתף איתו פעולה לטובת הברכה המצולמת שהעלה לרשת לרגל ראש השנה. בנט, שלבש גם הוא חולצה אפורה, עמד מאחורי לירן חולצה אפורה, הפריע לו ולא נתן לו מנוח עד שקיבל הזדמנות לפנות גם הוא אל הגולשים ולאחל ל"אחיו ואחיותיו" שנה טובה. צפו בסרטון

כשנפתלי בנט פגש את לירן חולצה אפורה: יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט גנב כבר את ההצגה במספר הזדמנויות שונות, אבל הפעם הוא הצליח לגנוב את הפוקוס אפילו לאשף האמיתי בתחום - לירן חולצה אפורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שהעלה לרשת לקראת ראש השנה, כמו פוליטיקאים רבים בימים האחרונים, רצה שר הכלכלה לפנות לגולשים בברכת שנה טובה, ולשם כך הוא גייס את כוכב הרשת שעמד במרכז המסך.

עד שלירן חולצה אפורה זכה סוף סוף בקדמת הבמה ופנה באופן ישיר לצופים, עמד מאחוריו בנט, שלבש גם הוא טי-שירט אפורה, ו"הפריע" לכוכב הצעיר. לבסוף, התרצה לירן ואיפשר לבנט לפנות ל"אחיו ואחיותיו" ולאחל להם חג שמח ושנה טובה.

"אזרחי ישראל היקרים, אני מאחל לכולם שנה טובה", אמר לירן חולצה אפורה. "שנה של אהבה, שנה של כלכלה טובה ושנה של ביטחון. לכל חיילי צה"ל שלנו, אוהבים אתכם, תשמרו עלינו, אנחנו איתכם לאורך כל הדרך. תושבי הצפון, תושבי הדרום, אוהבים אתכם, שנה טובה ומבורכת". אלא שאז התערב השר בנט ואמר: "אחים ואחיות שלנו שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה".