ח"כ עפר שלח: נתניהו מוביל לבחירות

חבר ועדת החוץ והביטחון ח"כ עפר שלח – אמר היום כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מוביל לבחירות בקרוב. "הוא מביא את סוגיית תקציב המדינה לעימות", הוא האשים. אתמול גורמים בסביבת רה"מ טענו: לפיד רוצה להיפטר מתיק האוצר וללכת לבחירות

קרב האשמות. נתניהו ולפיד (רויטרס)

הקרב על התקציב נמשך ומוביל גם להאשמות. ח"כ עפר שלח (יש עתיד) חבר בוועדת החוץ והביטחון, אמר היום (שבת) במהלך "שבתרבות" בתל אביב כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מוביל לבחירות בקרוב, בשל התנהלותו בעניין התקציב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נתניהו מביא את סוגיית תקציב המדינה לעימות עם שר האוצר שעשוי להביא לבחירות בקרוב", אמר שלח, שגם התייחס למשא ומתן והאפשרות לחידוש הלחימה בדרום. "אם לא יתקיים משא ומתן אנו עלולים למצוא את עצמנו במצב של חידוש הלחימה בתוך כמה שבועות, אם נתניהו לא ינצל את ההזדמנות נשקול ברצינות את ישיבתנו בממשלה".

מנגד, גורמים בסביבת ראש הממשלה בנימין נתניהו טענו אמש כי הסיבה למהלכיו של שר האוצר יאיר לפיד בשבועות האחרונים היא שהוא החליט להיפרד מתיק האוצר וללכת לבחירות כלליות.

לפיד אמר כי הוא לא הולך לבחירות, ומסביר שפשוט ישנו ויכוח מקצועי בינו לבין ראש הממשלה על ענייני תקציב המדינה. על כך אומרים הגורמים המקורבים לנתניהו כי לפיד מביא איתו תקציב שברור מראש כי ראש הממשלה לא יקבל.