מנהל לשכת נתניהו הולך הביתה

מנהל הלשכה אייל חיימובסקי יעזוב את תפקידו לאחר שנתיים וחצי בלבד. מחליפו יהיה דוד שרן, עד לא מכבר ראש המטה של יובל שטייניץ. על פי הערכות, המהלך נועד לחזק את הקשר בין רה"מ לבין פעילי מרכז הליכוד. חיימובסקי: "הייתה לי זכות גדולה לעבוד במחיצתו של ראש הממשלה"

חיימובסקי עם נתניהו. ארכיון (לע"מ)

אייל חיימובסקי, מי שכיהן בשנתיים וחצי האחרונות כמנהל הלשכה של ראש הממשלה נתניהו, הולך הביתה. הערב (חמישי) פורסמה ההודעה על פרישתו של חיימובסקי ולחדשות 2 Online נודע כי מי שצפוי להחליף אותו בתפקיד הוא דוד שרן, איש ליכוד שהיה בעבר ראש המטה של יובל שטייניץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הייתה לי זכות גדולה לעבוד במחיצתו של ראש הממשלה בתקופה כה משמעותית למדינת ישראל״, כתב חיימובסקי. בהודעה מטעם לשכת ראש הממשלה נכתב: "ראש הממשלה נתניהו שיבח את מקצועיותו של חיימובסקי, הודה לו על מסירותו ותרומתו הרבה לגיבוש עבודת צוות הלשכה ואיחל לו הצלחה בהמשך".

המהלך הזה מגיע אחרי שבחודשים האחרונים נרשמה מתיחות בין ראש הממשלה נתניהו לפעילי ליכוד מרכזיים. קדם לו מינוי של יועץ פוליטי נוסף בשם קובי צורף. מאחורי הניסיונות הללו להדק את הקשרים הרופפים בין נתניהו לליכוד ומוסדותיו עומד ראש הסגל של נתניהו, ארי הרו.

חיימובסקי מונה לתפקיד בחודש אפריל 2012, כשלושה חודשים בלבד לאחר פרישתו של מנהל הלשכה הקודם נתן אשל.

בנוסף, חיימובסקי מילא תפקידים רבים בשירות הציבורי בהם סמנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים, סמנכ"ל פיתוח עסקי, שיווק וקשרי חוץ ברשות לפיתוח ירושלים, וסמנכ"ל בהתאחדות בוני הארץ. חיימובסקי אף שימש בעברו יועץ לשרי התחבורה והשיכון ולראש עיריית ירושלים. הוא זכה להערכה רבה ונחשב למקובל על ידי שרים מימין ומשמאל.