גדעון סער הגיע להרמת כוסית - ונתקע במעלית

עשרות פעילי ליכוד, שהתכנסו הערב בסניף המפלגה בנשר לטקס הרמת כוסית לשנה החדשה, נאלצו לחכות במשך דקות ארוכות לשר הפנים גדעון סער, שנתקע במעלית הבניין. רק כעבור 30 דקות מורטות עצבים בתוך המעלית החנוקה חולץ השר על ידי טכנאי חברת המעליות

תקרית מביכה התרחשה הערב (רביעי) בסניף הליכוד בנשר במהלך ביקורו של שר הפנים גדעון סער. סער, שהגיע למפגש עם פעילי ליכוד ולטקס הרמת כוסית לקראת השנה החדשה, נתקע במשך כחצי שעה במעלית, כשבמחיצתו קומץ פעילים בולטים ובהם ראשי רשויות מקומיות בצפון ויו"ר סניף הליכוד בנשר משיח עמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפעילים התאספו להרמת הכוסית בשעה 17:00, אך נאלצו להמתין עד 18:30 - אז הגיע איש תחזוקה לחלץ את השר ופמלייתו לאחר כחצי שעה שבה היו תקועים במעלית.

ראש עיריית קריית ים, דוד אבן צור, אישר את הפרטים וסיפר לחדשות 2 Online כי "סניף הליכוד נמצא בבניין ישן ולא מתוחזק בנשר, הצעתי להם לעלות במדרגות, אבל הם העדיפו להיכנס אל המעלית".

חולץ כעבור חצי שעה. סער (רויטרס)

"ייאמר לזכותו של גדעון כי הוא נשאר 'קול' וחייך כל הזמן", הוסיף אבן צור. "הוא לא הזיע. אני לא יודע איך הוא לא ספג את החום הנוראי שהיה במעלית. אני נטפתי, זה היה כאילו הוא מצופה שיש".

מלשכת שר הפנים העדיפו שלא להתייחס לפרטי הידיעה.