המפלגה שמנסה לבלבל את המצביעים?

במפלגת "יחד טוענים כי תנועת "פרח - שפע ברכה, חיים ושלום - נץ המהפך בחינוך, דיור ושלום אמת" המסומנת באותיות "נץ" היא מפלגה פיקטיבית שנועדה "לבלבל את המצביעים, המבקשים להצביע 'קץ' ויצביעו 'נץ'" ובכך לגרוע קולות ממפלגתם

ארכיון (פלאש 90)

במפלגתו של אלי ישי מוטרדים מרשימה אלמונית למדי בשם "פרח - שפע ברכה, חיים ושלום - נץ המהפך בחינוך, דיור ושלום אמת" המסומנת באותיות "נץ" - שהיו שייכות בעבר באופן מסורתי שימשו את מפלגתו של ברוך מרזל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לטענת גורמים במפלגת יחד, שמסומנת 'קץ', מדובר ב"רשימת קש שנרשמה על ידי כמה אברכים המקורבים לש"ס במטרה לבלבל את המצביעים, המבקשים להצביע 'קץ' ויצביעו 'נץ'" ובכך לגרוע קולות ממפלגתם.

אשתו של מרקס שלמה, שממוקם במקום הראשון ברשימה, אמרה כי "אינו יכול לדבר" וכי הוא אינו ראש המפלגה אלא רק ממוקם ברשימתה. לעומת זאת, הרבסט שלום אליעזר, הממוקם רביעי ומי שנחשב למייסד המפלגה, אמר לחדשות 2 כי הוא אמנם "מכיר את דרעי", אך נפגש בעבר גם עם ישי והוא "מאחל לשניהם בהצלחה".

יצוין כי לא נראה שהתנועה מובילה מסע בחירות מסודר ומנסה למשוך מצביעים בדרך כלשהי, וגם ניסיונות חדשות 2 לשוחח עם חברי הרשימה האלמונים נתקלו בקשיים. מש"ס נמסר: "אנחנו עסוקים בעשייה ולא בספינים".