הסרטון החדש של הרשימה המשותפת: ראשי המפלגות על הכוונת

סמוך מאוד לבחירות, במפלגה הערבית המאוחדת ממשיכים עם טרנד הסרטונים - ומכוונים לקהל היהודי: בסרטון "מככבים" ראשי המפלגות האחרים שמבטיחים "עיתון חינם" ולדבר רק על אירן, מחפשים את הכסף - ומסתלקים כשהערבי מגיע. צפו

קורצים לקהל היהודי - ויורדים על ראשי המפלגות האחרים: בסרטון חדש שהעלתה היום (שישי) לרשת הרשימה הערבית המשותפת, "מככבים" ראשי הרשימות המתחרים. מטרת הסרטון המשעשע לשכנע גם יהודים לתמוך במפלגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילתו של הסרטון נראית משפחה סועדת את ארוחת השבת, כשהבת מפתיעה ואומרת שבכוונתה להצביע לרשימה המשותפת. ההורים נדהמים שבתם מתכוונת להצביע למפלגה ערבית - ואז נכנס בדלת מי שמגלם את דמותו של ראש הממשלה נתניהו. "אהלן, אני מהליכוד, קחו עיתון חינם. שמעתם על האיום האירני? כי אנחנו נגדו - ורק נגדו", הצהיר.

בשלב הזה נכנסים לחדר שני מועמדי המחנה הציוני, יצחק הרצוג וציפי לבני - כשכל אחד מהם אומר את המילה הבאה במשפט - במסגרת השותפות שלהם: "אנחנו המחנה הציוני, תצביע לנו כי הוא איש רע", אמרו השניים. "אין לנו אג'נדה אמיתית, אז אל תשאל קשות".

אז מגיח בחור עם כיפה לראשו שמגלם את דמותו של נפתלי בנט שמוצג כימני קיצוני והומופוב - וכמי שלא מספיק לשתף סרטונים ברשת: "מה קורה? הכל סטרייט? תעשו שייר. אני יושב על השולחן הזה כי יש לי זכות היסטורית עליו". כשאחד מבני המשפחה קוטע אותו, הוא אומר: "תן לי לסיים גבר, מה אתה הומו?".

מוצג כקיצוני והומופוב. בנט בסרטון (חדשות 2)


אז נכנס לחדר מי שמגלם את דמותם של יאיר לפיד ומשה כחלון יחד ותוהה "איפה הכסף?" בלי לקבל תשובה. בסופו של הסרטון נכנס לחדר יו"ר הרשימה המשותפת, איימן עודה - מה שגורם לכל יתר "ראשי המפלגות" לצאת מהדירה.

"כולנו חיים בבניין הזה ביחד, רוצים זכויות לכולם, שוויון, שלום ושקט", אומר עודה בסרטון. בסופו שואל אותו האב אם הוא רוצה לשבת - ועודה עונה: "תביא 15 כיסאות", ורמז למספר המנדטים שמפלגתו שואפת אליו בבחירות.