פליטת פה? "לפיד שותף טבעי"

בריאיון לרדיו דרום התייחס ראש הממשלה נתניהו לירידה בכוחו בסקרים ולמבנה הממשלה הבאה, והפתיע כשכינה את יושב ראש יש עתיד "שותף טבעי". בליכוד מיהרו לפרסם בתגובה כי מדובר היה בפליטת פה: "ראש הממשלה ציין בשגגה את השם לפיד במקום ליברמן"

חוסר תשומת לב או מסר מכוון? ארבעה ימים לפני הבחירות המשיך היום (שישי) ראש הממשלה נתניהו במתקפה התקשורתית שלו בניסיון אחרון לשכנע מצביעים. בריאיון לרדיו דרום הפתיע נתניהו כשכינה את יושב ראש יש עתיד יאיר לפיד "שותף טבעי שלנו", אך בליכוד טוענים: "הוא ציין את שמו בשגגה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אם אנשים שרוצים בי כראש ממשלה יצביעו ליכוד, הפער ייסגר וארכיב ממשלה רחבה עם השותפים הטבעיים שלנו", אמר. "אני כמובן מצפה לראות מהשותפים הטבעיים שלנו, מכחלון ומלפיד, שהם יצביעו בשבילנו ולא כפי שאני שומע ממספר 2 של כחלון שהוא עושה עסקה עם הרצוג".

מי השותף הטבעי? (רויטרס)

בתגובה לדברים מיהרו בליכוד להבהיר כי "תוך הדיבור ציין בשגגה ראש הממשלה את השם 'לפיד' במקום השם 'ליברמן'". עוד ציינו כי "עמדתו החד משמעית של ראש הממשלה היא שיש עתיד היא מפלגת שמאל מובהקת. הליכוד לא יישב בממשלת אחדות עם העבודה ולפיד".

מוקדם יותר ערך ראש הממשלה נתניהו צ'אט עם גולשים בפייסבוק ובו חזר על דברים שאמר אמש בריאיון לחדשות 2: "אני לא רוצה רוטציה עם בוז'י ואי אפשר לעשות ממשלת אחדות עם מישהו כשתהום פעורה בינינו", אמר.