סקרים אחרונים: הפער - 4 מנדטים

נתוני הסקרים שמפורסמים בעיתוני סוף השבוע מעלים כי המחנה הציוני שומר על הפער מול הליכוד בממוצע של ארבעה מנדטים. נתניהו והרצוג בריאיון אמש לחדשות 2: "לא נסכים לרוטציה". כל התוצאות

הקרב האחרון (פלאש 90, מרים אלשטר)

ארבעה ימים לפני הבחירות ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש האופוזיציה יצחק הרצוג ממשיכים להיאבק על 3-4 מנדטים שככל הנראה יכריעו את הכף ויקבעו מי ינהיג את המדינה בארבע השנים הקרובות. לפי הסקרים האחרונים המפורסמים היום (שישי) המחנה הציוני עדיין מוביל, אך מפת הגושים עדיין מעורפלת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בניסיון אחרון אולי להשפיע על דעת הקהל התייצבו אמש ראש הממשלה בנימין נתניהו ויושב ראש המחנה הציוני יצחק (בוז'י) הרצוג לריאיון בחדשות 2. שני המתמודדים התחייבו במהלך הריאיון שלא יחלקו ביניהם את תפקיד ראש הממשלה.

בסקר שנערך עבור ידיעות אחרונות על ידי מכון "מדגם" של ד"ר מינה צמח ומנו גבע, המחנה הציוני מוביל עם 26 מנדטים לעומת 22 לליכוד. לפי הסקר, הרשימה המשותפת היא המפלגה השלישית בגודלה עם 13 מנדטים ואחריה הבית היהודי ויש עתיד עם 12 מנדטים כל אחת.

כולנו של משה כחלון עם 8 מנדטים, ש"ס נשארת עם 7 מנדטים ויהדות התורה עם 6 מנדטים. ישראל ביתנו ומרצ עומדות על 5 מנדטים לכל מפלגה ויחד של אלי ישי עוברת את אחוז החסימה עם 4 מנדטים.

אילוסטרציה (פלאש 90)

"72% מהישראלים רוצים שינוי"

בסקר עבור עיתון מעריב שנערך על ידי "פאנלס פוליטיקס" המחנה הציוני עם 25 מנדטים עם פער של 4 מנדטים מהליכוד שעומד על 21. הרשימה הערבית המשותפת ויש עתיד עם 13 מנדטים, הבית היהודי עם 11 וכולנו עם 10.

ש"ס עם 7 מנדטים ויהדות התורה עם 6. מרצ, ישראל ביתנו ומפלגת יחד של אלי ישי עומדות על 5 מנדטים כל אחת. יחד עם זאת לפי הסקר 72% מהישראלים סבורים כי ללא קשר לזהות ראש הממשלה הבא ישראל זקוקה לשינוי כיוון, ו-58% מתנגדים להקמת ממשלת אחדות (לעומת 22% שתומכים).

לפי סקר עיתון הארץ שנערך על ידי מכון דיאלוג בפיקוח פרופסור קמיל פוקס הפער בין המחנה הציוני לליכוד עומד על 3 מנדטים לטובת הרצוג שמקבל 24 מנדטים לעומת 21 לנתניהו. הרשימה הערבית המשותפת עם 13 מנדטים, יש עתיד עומדת על 12 והבית היהודי וכולנו עם 11 כל אחת.

ש"ס נשארת עם 7 מנדטים, יהדות התורה ומרצ עם 6, יחד של אלי ישי עם 5 מנדטים וישראל ביתנו מגרדת את אחוז החסימה עם 4 מנדטים בלבד.