דרעי בסרטון חדש: "נמליץ על נתניהו, אין סרט אחר"

בעוד נתניהו יורד בסקרים, יו"ר ש"ס מחזק את הבטחתו לתמוך בו לראשות הממשלה. "ש"ס והליכוד תמיד הלכו יד ביד", אמר. "ש"ס הייתה הנשמה של הליכוד. כמו מזוזה לבית"

אחרי ירידת הליכוד בסקרים שמנבאים למפלגה פער של שלושה-ארבעה מנדטים מהמחנה הציוני, שב יו"ר ש"ס אריה דרעי ומדגיש כי התנועה בראשותו תתמוך בבנימין נתניהו לראשות הממשלה - "לפי קווי יסוד חברתיים כמו של בגין. אין סרט אחר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זוכרים את מנחם בגין?", אומר דרעי בסרטון חדש שפורסם היום (רביעי). "זה הליכוד שאנחנו זוכרים. זה היה מנהיג שאהבנו. זה היה מנהיג שכיבד את המסורת שלנו. כי הוא לא פחד לומר למפא"יניקים שהחגיגה שלהם נגמרה. שהגיע הזמן לתקן את העוול כלפינו, המזרחיים, לשקם לנו את השכונות ולהסתכל עלינו בגובה העיניים. ש"ס והליכוד תמיד הלכו יד ביד. ש"ס הייתה הנשמה של הליכוד. כמו מזוזה לבית.

"בעשור האחרון הליכוד חיפש לו שותפים חדשים. פעם אחת שרון הולך עם טומי לפיד. פעם שנייה ביבי הולך עם יאיר לפיד. חברים, מה לכם ולאנשים האלה שיודעים לדאוג רק לעשירים? ראיתם מה עשה לפיד לביבי - מירר לו את החיים. שנתיים והפיל לו את הממשלה באמצע הקדנציה. לא חבל? אם אנחנו היינו בממשלה הכל היה נראה אחרת. עכשיו צריך להחליט איזה נתניהו אנחינו רוצים בממשלה".

אמש פורסם במהדורה המרכזית סקר של מכון מדגם, מינה צמח ומנו גבע בשיתוף עם iPanel וסטט-נט שהראה כי הרצוג ולבני מקבלים 25 מנדטים לעומת 21 לנתניהו. אלא שבעוד שלאחרון יש קואליציה אפשרית, המצב לגבי הרצוג אינו ברור לפי שעה.

לפי הסקר, הרשימה המשותפת עדיין עם 13 מנדטים וכך גם הבית היהודי שמתחזקת במנדט. יש עתיד של יאיר לפיד נשארת על 12 מנדטים וכולנו של משה כחלון עם 8 מנדטים, כפי שהיה גם בסקר הקודם. ש"ס מתחזקת במנדט ל-7.

אביגדור ליברמן וישראל ביתנו נשארים עם 6 מנדטים וכך גם יהדות התורה. מרצ נחלשת במנדט ל-5 ויחד של אלי ישי עוברת את אחוז החסימה עם 4 מנדטים - כמו בסקר הקודם.