מי הפוליטיקאים הכי יפים בישראל?

מסקר חדש עולה כי הנשים בישראל חושבות שיו"ר יש עתיד הוא הפוליטיקאי הנאה ביותר בישראל. מדגם מייצג של נשים דירגו את נבחרי הציבור לפי סולם היופי ולא האופי. ומי הפוליטיקאי שלא נמצא כלל בדירוג? ומי ניצחה בקרב הח"כיות?

מי הפוליטיקאים היפים בישראל? (פייסבוק כנסת)

הפוליטיקאים על שולחן הניתוחים - הפלסטיים: אולי זה לא בהכרח הפרמטר לפיו נבחר איזה פתק לשים בקלפי ב-17 במרס, אבל סקר חדש לקבוע מיהם הפוליטיקאים הכי יפים בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מהסקר, שנערך על ידי האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית באמצעות מכון סמית, עולה כי יאיר לפיד הוא הפוליטיקאי הנאה בישראל, בפער גדול מן השאר. מנגד, ח"כ איילת שקד מהבית היהודי זכתה בבכורה בצד הנשי והקדימה את ח"כ אורלי לוי, הדוגמנית לשעבר.

ניצח בפער גדול. לפיד (פייסבוק)

300 נשים בגילאי 20-60 התבקשו לדרג את נבחרי הציבור, כמדגם מייצג. 39% מהנשאלות חושבות שהפוליטיקאי הנאה ביותר הוא יו"ר יש עתיד, והוא מנצח ברוב גורף משאר המועמדים. 8% בלבד חושבות שהפוליטיקאי הנאה הוא דווקא יו"ר כולנו משה כחלון, ורק 4% חושבות כך על המועמד לראשות הממשלה יצחק הרצוג (המחנה הציוני).

ב-2% בלבד בסקר הסתפקו שר הפנים גלעד ארדן (ליכוד), שר התחבורה ישראל כץ (ליכוד) והשר לשעבר גדעון סער. יו"ר יחד אלי ישי זכה לניקוד של אחוז אחד. וראש הממשלה בנימין נתניהו? מפתיע או לא, נתניהו לא קיבל כלל קולות מהנשים.

עקפה את אורלי לוי. שקד

על השאלה מיהי הפוליטיקאית שנראית לדעתן הכי טוב, 20% מהנשאלות בחרו בח"כ איילת שקד (הבית היהודי), ו-15% בח"כ אורלי לוי אבקסיס (ישראל ביתנו). ח"כ סתיו שפיר (מקום 4 במחנה הציוני) קיבלה 3%וכך גם ציפי לבני (המחנה הציוני). 2% קיבלו יו"ר מרצ זהבה גלאון, ח"כ מירי רגב (ליכוד) וח"כ שלי יחימוביץ (המחנה הציוני).