מבוכה בקבינט: בנט הגיע לישיבה עם השר אריאל, נתניהו ביקש מהם לצאת

מבוכה גדולה בישיבת הקבינט המדיני-ביטחוני שנערכה היום: לישיבה הגיע השר בנט, חבר בקבינט, יחד עם השר אורי אריאל ממפלגתו, שאינו חבר בו. כשראש הממשלה נתניהו הבחין בכך, הוא דרש מאריאל לעזוב - ובתגובה יצא גם בנט. כעבור כמה דקות, בנט חזר לבדו לישיבה

הצביע לעבר הדלת. נתניהו עם בנט (מרים אלסטר, פלאש 90)

מבוכה בקבינט: שר הכלכלה ויו"ר הבית היהודי נפתלי בנט, שהגיע היום (ד') להשתתף בישיבת הקבינט המדיני-ביטחוני, יצא ממנה כעבור כמה דקות בלבד. הסיבה: הוא הביא עמו אורח בלתי צפוי, שכלל לא אמור להשתתף בה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בנט הגיע לישיבה יחד עם מס' 2 במפלגתו, שר הבינוי והשיכון אורי אריאל. כשהשניים נכנסו לישיבה וראש הממשלה בנימין נתניהו הבחין בהם, אמר נתניהו לבנט כי השר אריאל לא חבר בקבינט, ולכן הוא אינו יכול להשתתף בישיבה.

השר בנט השיב לנתניהו כי גם השרים יובל שטייניץ ויעקב פרי אינם חברים בקבינט, ובכל זאת משתתפים בישיבה - ובתגובה אמר לו ראש הממשלה כי הם מגיעים לישיבות רק לאחר תיאום מראש, ובהתאם לישיבות בהם נידונים נושאים בהם הם מתמחים.

בנט לא נותר חייב וענה לנתניהו: "אם השר אריאל לא משתתף בישיבה, גם אני לא". נתניהו בתגובה הצביע לעבר הדלת, כמסמן לבנט ולאריאל לצאת.

כעבור זמן קצר, השניים יצאו יחד מחדר הקבינט. דקות אחדות לאחר התקרית המביכה, נשמעו דפיקות על הדלת. לישיבה הצטרף השר בנט - הפעם כשהוא לבדו.