בנט נגד לפיד: די להפריח ססמאות

חשיפה: "האח" בנט משיק קמפיין אישי נגד בן בריתו לשעבר. בסרטון ושלטי חוצות הוא מאשים שכשר אוצר לפיד עצר יוזמות שעכשיו, לקראת הבחירות, הוא מבטיח לציבור. "המבחן הוא לא בסיסמאות, אלא במעשים", אמר. צפו

סרטון חדש של הבית היהודי מתמקד בבן הברית בממשלה הקודמת, יאיר לפיד, ולועג לשר האוצר לשעבר. בנט תוקף את לפיד על שמנע יוזמות שהיו אמורות להקל על יוקר המחייה ואומר: "המבחן הוא לא בסיסמאות, אלא במעשים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסרטון נפתח כשרואים מישהו אוחז בספר שכותרתו "פינוקי לומד חשבון" - מאת י.לפיד. בנט מאשים את "האח" לשעבר ויו"ר יש עתיד שפתאום לקראת הבחירות הוא נזכר לדבר על עסקים קטנים ואז מונה את הישגיו ופעולותיו שלו למען העסקים הקטנים במהלך כהונתו כשר הכלכלה.

מתוך הקמפיין

הוא תוקף את שר האוצר לשעבר, ש"תקע" לטענתו את היוזמה להענקת דמי אבטלה גם לעצמאים ומבטיח להעביר חוק כזה בכנסת הבאה. בסיום הסרטון אומר בנט: "המבחן הוא לא בסיסמאות, אלא במעשים. וזה יאיר לפיד, כל הסיפור".

מתוך הקמפיין

גורמים בבית היהודי אמרו כי "הגיע הזמן להפסיק להפריח סיסמאות, לפיד היה יו"ר קבינט הדיור בזמן שהמחירים עלו בחמישה אחוז. בנט היה יו"ר קבינט יוקר המחיה והמחירים ירדו בחמישה וחצי אחוזים. יאיר של הקמפיין מבטיח בדיוק את כל הפעולות שיזם הבית היהודי במהלך הקדנציה".

פעם היו "אחים", בנט ולפיד (פלאש 90)

"אי אפשר לעצור יוזמות מכורסת שר האוצר ולהבטיח את אותן היוזמות כשרוצים לחזור לשם", תקפו במפלגתו של בנט. "הגיע הזמן שהציבור יידע את העובדות".

במפלגת "יש עתיד" סירבו להתייחס לטענות.