ישי רומז: יש תיעוד שיפיל את ש"ס

יו"ר יחד הגיב לדיווחים על קלטת נוספת של הרב עובדיה, והצהיר כי "יש תיעודים שאם אני אומר אותם, ש"ס לא תעבור את אחוז החסימה". ישי שב והכחיש כי צילם את הרב או הוציא את הקלטת, אך פנה לחבריו לשעבר בש"ס: "אל תאמרו עליי שקרים ואני לא אומר עליכם את האמת". ש"ס בתגובה: מתביישים בישי ומוקיעים אותו

איום מרומז בקלטת נוספת נגד דרעי וש"ס: השבוע פרסם לראשונה כתבנו יאיר שרקי כי אנשי אלי ישי איימו לפרסם קלטת נוספת, בה לכאורה נתן הרב עובדיה יוסף אישור לישי להקים מפלגה עצמאית. ח"כ ישי הגיב הערב (שבת) לדברים בריאיון ל"פגוש את העיתונות" ורמז כי "יש תיעודים מאוד מאוד מאוד חזקים, לא פשוטים - אבל לעולם לא אפרסם". בש"ס לא נשארו חייבים לדברים: "ישי חושף את קלונו ברבים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מה לא אמרו עליי ומה לא השמיצו - לצערי הרב אין לי קלטת. מעולם לא הקלטתי את מרן הרב עובדיה, ביתו היה מוקלט 24 שעות ביממה מההיבט הבטיחותי, הכל הוקלט כל הזמן", אמר ראש מפלגת יחד. "בקלטת ההיא דובבו את הרב - זה לא אני, בני הבית תיעדו כדי להראות שהם עשו הכל כדי להחזיר את דרעי".

ישי שלח איום מרומז לחבריו לשעבר בש"ס: "אתם לא תוציאו עליי שקרים ואני לא אוציא עליכם את האמת. יש תיעודים שאם אני אומר אותם, ש"ס לא תעבור את אחוז החסימה ואני לא יכול לפגוע בבית שגדלתי בו". ישי הבהיר בהמשך הריאיון כי "אני לא הוצאתי מעולם קלטת, אני לא איגרר, זו לא דרכי ואני לעולם לא אעשה זאת".

דרעי וישי, ארכיון (קובי הר צבי, אתר 'בחדרי חרדים')

ש"ס: "מוקעים את ישי ומתביישים בו"

"אם אומר את כל הדברים שיש, זו תהיה רעידת אדמה. מרן אמר בקלטת ההיא שהוא לא יעמוד בדרכו של דרעי, ומה שאני עושה כרגע זה רצונו של מרן. אני לא מאיים ולא משפיל ברבים. אני לא אשנה את האופי והאישיות שלי", הוסיף ישי, שהבטיח כי מפלגתו תעבור את אחוז החסימה ו"תהיה הפתעת הבחירות".

ישי התייחס גם לתקרית בה הותקפה ח"כ חנין זועבי, לאחר שחברו למפלגה ברוך מרזל עודד את פעיליו להפריע לכנס, וגינה את האלימות. "אני הוצאתי גינוי כלפי כל התנהגות אלימה - מי שיצר את הפרובוקציה זו היא ואנשיה, וזה לא מצדיק את האלימות. אמרתי לברוך שזו לא הדרך שלי, והוא אמר לי שהיא פתחה באלימות ובפרובוקציה. זו אישה טרוריסטית, המקום שלה בפרלמנט בעזה ולא פה. אני הודעתי לכל פעיל שאם הוא יתנהג בצורה לא ראויה הוא לא יישאר אצלנו".

מש"ס נמסר בתגובה: "אלי ישי חושף את קלונו ברבים פעם אחר פעם, הוא הפר את אמון מרן ברגל גסה על ידי האזנות סתר. העיסוק במפעל ההקלטות של ישי נהפך לפתטי ומאוס במערכת הבחירות. בזמן שעם שלם היה עסוק כולו בתפילות לשלומו של מרן, ישי עסק בהחבא בהקלטתו. אנו מוקיעים ומתביישים בו".