נתן אשל יתווך בין נתניהו לבין הנהג התובע

כשבועיים לאחר שנודע שנהגהּ לשעבר של רעיית ראש הממשלה מאיים להגיש תביעה במחאה על תנאי העבודה, מתברר שיש מי שמנסה לגרום לתביעה להיעלם. נתן אשל, ראש לשכתו לשעבר של נתניהו, שוחח עם הנהג, ויקטור סרגה, וביקש להניא אותו מהגשת התביעה. אשל מסר בתגובה: "הוא זה שפנה אליי"

נתן אשל (רויטרס)

ישים סוף לאיום בתביעה? נתן אשל, לשעבר ראש לשכתו של רה"מ נתניהו, שוחח עם ויקטור סרגה - נהגהּ לשעבר של רעיית ראש הממשלה, שמאיים לתבוע אותה ואת משרד ראש הממשלה בשל תנאי עבודה קשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח, אשל פנה לסרגה בניסיון להניא אותו מלהגיש את התביעה. בשיחה עם חדשות 2 אמר אשל בתגובה: "אני לא פניתי לוויקטור סרגה, הוא זה שפנה אליי".

מאיים לתבוע. ויקטור סרגה

במשך כחמש שנים וחצי שימש ויקטור סרגה כנהגה של שרה נתניהו, ושנתיים מתוכן היו בקדנציה הקודמת של ראש הממשלה בנימין נתניהו. בשבועות האחרונים העביר פרקליטו של סרגה, עו"ד משה בן שימול, מכתב ללשכת ראש הממשלה שלפיו בכוונת מרשו להגיש תביעה דומה לאלו שהוגשו באחרונה נגד המשרד.

בני הזוג נתניהו (AP)

גורמים במשרד ראש הממשלה אמרו אז בתגובה כי "מדובר בעובד המאיים לתבוע את משרד ראש הממשלה ובפגישה שנקבעה אמרו נציגיו כי ניתן לקנות את שתיקתו בסכום של מאות אלפי שקלים".

באחרונה הגישו מני נפתלי וגיא אליהו תביעות שכללו תיאורים קשים על תנאי עבודתם בבית ראש הממשלה ובעיקר על התנהלותה של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו.