בנט הודיע על תמיכה בריבלין: "יודע לרגש ולהתרגש"

סיכוייו של ראובן ריבלין להיבחר ב-10 ביוני לנשיא העשירי של מדינת ישראל מקבלים חיזוק משמעותי: השר נפתלי בנט הודיע על תמיכה בריבלין בדף הפייסבוק שלו. "ריבלין מעולם לא היה שיכור כוח וצניעותו שובת לב", הסביר בנט

תומך בריבלין. נפתלי בנט (פלאש 90)

שר הכלכלה ויושב ראש מפלגת הבית היהודי נפתלי בנט הודיע היום (ד') על תמיכתו בחבר הכנסת ראובן (רובי) ריבלין בבחירות לנשיאות המדינה. "הוא איש רגיש, איש שיודע להתרגש ושיודע לרגש", הסביר בנט בדף הפייסבוק שלו. "כזה צריך להיות הנשיא שלי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אומרים שאדם נמדד 'בכוסו בכיסו ובכעסו'", כתב בנט. "בכוסו - רובי ריבלין מעולם לא היה שיכור כוח. גם כשנשא בתפקידים רמי מעלה דאג דווקא למיעוט ולחלש. בכיסו - צניעותו שובת לב, והנכונות שלו לעבודה אפורה בכנסת גם כשירד מכיסא השר ויושב ראש הכנסת עוררה בי הערכה גדולה. ובכעסו - גם כשהפסיד בפעם הקודמת בבחירות לנשיאות, נהג באצילות ובממלכתיות. זה לא קל לאף אחד להפסיד".

בנט הוסיף כי בעיניו ריבלין הוא המועמד הטבעי לנשיאות מדינת ישראל. "הוא איש ממלכתי, ציוני, אנושי, אוהב גדול של ארץ ישראל, תורת ישראל ושל עם ישראל", הוסיף. "אין סמלי בעיני מאשר היום, יום שחרור ירושלים, להודיע על תמיכה באיש שירושלים היא שמו השני. ההצבעה היא חופשית וחשאית, אך אמליץ גם לחברי לתמוך ברובי ואפעל למען ניצחונו".

מלשכתו של חבר הכנסת ריבלין נמסר: "אנו מברכים על כל סיעה וכל חבר כנסת שמביעים את תמיכתם בחבר הכנסת ריבלין לנשיאות מדינת ישראל".

ריבלין יתמודד בבחירות נגד חבר הכנסת בנימין (פואד) בן אליעזר, פרופסור דן שכטמן, השופטת בדימוס דליה דורנר, חבר הכנסת מאיר שטרית ויושבת ראש הכנסת לשעבר דליה איציק. כל המועמדים כבר אספו והגישו את 10 החתימות הדרושות כדי להתמודד.