כנסים ומסיבות: הצצה ליומן ראשי המפלגות

בזמן שרובנו ננסה לנוח בסוף השבוע, מרבית ראשי המפלגות ימשיכו לחרוש את הארץ בניסיון להשיג עוד קולות, 12 יום לבחירות: מפגשים עם פעילים, ריאיונות לתקשורת ובילויים במסיבות פורים. חדשות 2 Online קיבלו הצצה ליומנים

למי נשאר זמן לישון?

12 יום לבחירות, והלו"ז של ראשי המפלגות עמוס במיוחד: בעוד חגיגות חג הפורים בעיצומן, ראשי המפלגות כמעט לא יספיקו לנוח בסוף השבוע הקרוב - סוף השבוע הלפני אחרון שלפני הבחירות. לבקשת חדשות 2 Online שיתפו אותנו שבעה מראשי המפלגות (שעוברות את אחוז החסימה) בסדר היום העמוס שלהם. בין כנסים, חוגי בית, חלוקת משלוחי מנות - למי היה גם זמן לפנות עבור המשפחה, מי הצליח לדחוס הכי הרבה פעילויות ולמי גם נשאר בסוף זמן לאכול?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג

את שעות הבוקר (חמישי) בילה יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג במפגש עם תושבי הערבה וחבל אילות בקיבוץ יטבתה, ובסיור באילת. בשעות הצהריים קיים פגישות במטה המפלגה. אחר הצהריים ובערב יתראיין למספר כלי תקשורת בארץ ובחו"ל ובערב יחגוג במסיבת פורים. מחר יקיים פגישת מטה שבועית, ייפגש עם תושבים במרכז, ובערב יאכל ארוחת ערב משפחתית. ביום שבת בערב ישתתף בכנס מתלבטים בתל אביב ובכנס מתלבטים בחולון.

סוף השבוע של יצחק הרצוג

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה

בשעות הבוקר סייר יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה באזור הצפון, חילק פלאיירים בבאקה אל גרבייה ונפגש שם עם סטודנטים. לאחר הסיור בעיר קיים מסיבת עיתונאים וחתם על אמנה למאבק באלימות בחברה הערבית. לקראת שעות אחר הצהריים יחזור לאזור המרכז ויקיים פגישות וחוג בית בתל אביב.

מחר בבוקר יצלם קמפיין בתל אביב ויצטלם לריאיון בטלוויזיה. משם יגיע עודה לפגוש פעילים בצפון ולהתראיין לרדיו. בשעות הערב יקיים מספר כנסי בחירות בריינה, בטורעאן ובחיפה.

ביום שבת בבוקר יסייר עודה בעילבון ובסכנין. בהמשך יקיים כנסי בחירות בשאעב, בראמה, בג'דיידה מכר, בנצרת ובוואדי ערה - כנסים שיימשכו עד שעות הערב.

סוף השבוע של איימן עודה

יו"ר מרצ זהבה גלאון

יו"ר מרצ זהבה גלאון החלה את הבוקר בריאיון לאתר בלוגרים ומשם המשיכה לישיבת צוות במטה המפלגה. בשעה 12:00 היא פינתה זמן לארוחת צהריים, שלאחריה השתתפה באירוע עדלאידע במרכז. בערב תשתתף במפגש בחירות פומבי עם דב וייסגלס ובערב תשתתף חתונה בתל אביב.

מחר תתחיל את הבוקר בארוחה עם בעלה פסח ועם חברים נוספים, ותשתתף בשישי תרבות בהרצליה. אחר כך תקיים ריאיון טלפוני ותמשיך לסיור בצפון הארץ. גם שבת בבוקר יוקדש למשפחה, ושעות אחר הצהריים והערב לחוגי בית בבאקה אל גרבייה ובחיפה. בשעה 23:00 תשתתף במסיבה של קהילת הלהט"ב.

סוף השבוע של זהבה גלאון

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד קיים הבוקר סיור בדרום הארץ, וביקר במאהל המחאה של עובדי מפעלי ים המלח בבאר שבע יחד עם חבר מפלגתו מאיר כהן. את שעות הצהריים יקדיש לכתיבת הנאומים שיישא בשבוע הבא. אחר הצהריים ישתה קפה בקיבוץ בארי יחד עם ראש המועצה וחבר מפלגתו חיים ילין, ובערב ישתתף בכנס בחירות בעוטף עזה. הלילה ילך להרקדה של ריקודי עם בתל אביב.

את יום שישי יקדיש יו"ר יש עתיד לפעילות שטח ברחבי הארץ ולחלוקת דפי מידע יחד עם הפעילים וחברי הכנסת של המפלגה. בשבת בערב ייסע לפיד לבאר שבע, שם יקיים כנס בחירות וישיב לשאלות המשתתפים. לאחר מכן יקיים מפגש עם ראשי המטות בדרום ועם הפעילים.

הלו"ז של יאיר לפיד

יו"ר יחד אלי ישי

יו"ר יחד אלי ישי יקדיש את החג הפורים בעיקר לבני משפחתו. חלק מהזמן ביומיים הקרובים יקדיש לחלוקת משלוחי מנות לרבנים ולמשפחות נזקקות ברחבי הארץ.

אלי ישי בחלוקת משלוחי מנות

יו"ר כולנו משה כחלון

יו"ר כולנו משה כחלון סייר הבוקר בבית החולים קפלן עם כל חברי רשימתו וחילק משלוחי מנות. בשעות הערב הוא יסייר בברים ברחוב דיזינגוף בתל אביב. ביום שישי בצהריים יקיים כחלון ריאיון לטלוויזיה, ואחר הצהריים ייסע לגבעת אולגה - לקבלת שבת עם בני משפחתו. ביום שבת בערב ישתתף בכנס בחירות בחיפה.

בערב סיור ברים

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט

יו"ר הבנט היהודי בנט השכים הבוקר לקריאת המגילה ולצילומי תשדירי הבחירות, ומשעות הצהריים הוא מבלה עם משפחתו אחרי שנעדר לכמה ימים כשנסע לצד נתניהו לארה"ב. מחר, לפני כניסת השבת, יתראיין לטלוויזיה ויערוך שיחות טלפון עם פעילים. ביום שבת בערב יקיים מפגש פעילים וישתתף בכנס בנתניה. מאוחר יותר ישתתף בערב הוקרה למתנדבים.

סוף השבוע של בנט

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא שיתף אותנו בפרטי סדר היום שלו לסוף השבוע, בין השאר בשל אילוצים ביטחוניים. הצלחנו רק להתעדכן בכך שישתתף היום אחר הצהריים באירוע הקראת מגילה בבית הכנסת הגדול בירושלים. בקשות לקבלת לוח הזמנים נשלחו גם ליו"ר יהדות התורה יעקב ליצמן, ליו"ר ש"ס אריה דרעי וליו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן.