החיזוק של המחנה הציוני: משה אבגי

השחקן המוערך שמוכר בתפקידיו בסדרות "זגורי אימפריה" ו"הבורר" מצטרף לקמפיין הבחירות של הרצוג ולבני. "כל ילד שלישי במדינה רעב, זקנים במסדרונות בתי חולים ואי אפשר לקנות פה דירה", הוא אומר בסרטון חדש. "זו הדקה ה-89 וכל מה שצריך זה עוד מהלך אחד לתקווה"

13 ימים לבחירות לכנסת העשרים והמפלגות נערכות לקראת הישורת האחרונה: המחנה הציוני מקבל היום (רביעי) חיזוק משמעותי לקמפיין שהחל בעצלתיים ואט אט צבר תאוצה, עם הצטרפותו של אחד האמנים המוערכים ביותר בישראל בעשורים האחרונים - שחקן הקולנוע והטלוויזיה משה איבגי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון התעמולה החדש מטעם הרצוג ולבני, נראה איבגי, המוכר בעיקר מתפקידיו בסדרות "זגורי אימפריה" ו"הבורר", כשהוא צועד בשכונת מצוקה. "זאת הדקה ה-89 ויש תחושה שמשהו ממש לא טוב קורה פה", הוא אומר. "אנחנו מיואשים, מותשים ומקבלים את החדשות הנוראיות ביותר באדישות של חולים סופניים".

"כל ילד שלישי במדינה הזאת רעב, זקנים שוכבים במסדרונות של בתי חולים מחכים שעות לטיפול. אנשים בני 40 לוקחים כסף מההורים שלהם כדי לשים אוכל על השולחן של הילדים שלהם. אי אפשר לקנות דירה, אי אפשר לשכור דירה, אי אפשר אפילו לחלום על דירה".

הרצוג ולבני, ארכיון (רויטרס)

קטע הווידאו הקצר משמש גם מעין תשובה לנאומו של רה"מ נתניהו בקונגרס ועיסוקו באיום האירני. "אי אפשר לישון בלילה בלי לפחד ממחבלים, ממנהרות, מהפצצה האירנית שמטרטרים לנו עליה מבוקר עד ערב", טוען השחקן המוערך בסרטון.

הסקרים האחרונים אמנם מעניקים למחנה הציוני יתרון קל על הליכוד, אך גוש הימין נותר גדול משמעותית. על כך אומר איבגי בסרטון כי "זאת הדקה ה-89 ויש תחושה שמשהו ממש לא טוב קורה. אבל זאת רק תחושה, וזאת רק הדקה ה-89. יש עוד מספיק זמן עד הדקה ה-90. יש עוד מספיק זמן בשביל לנצח את המשחק הזה. כל מה שצריך זה מהלך אחד".